Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
cecylia00

wakacje

Recommended Posts

Hej wszystkim! Chciałam polecić Wam biuro podróży, z którego ofert korzystam już od kilku lat i jestem bardzo zadowolona - Trade & Travel Company. Mają świetne oferty i korzystne ceny, wszystko jest zawsze zgodne z opisem. Jeśli wybieracie się na wakacje to polecam serdecznie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

O ile ktoś chce wyjechać w tym roku na wakacje za granicę.  My mamy obecnie mieszane uczucia w sumie i zastanawiamy się czy jechać czy jedak sobie ten wypad odpuścić. Ciekawi mnie jak będzie wygladalo obecnie all inclusive....

Mamy już za to zaplanowane wczasy w Polsce

https://hanzapalac.pl/

Wybieramy się do tego spa na kilka dni. Już raz tam byliśmy, świetny transport i jedzenie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też bym nie szalała z wakacjami zagranicznymi, raczej wolałabym w kraju zostać. Tyczy się to także moich rodziców, oni sobie wykupią takie wakacje dla seniorów nad morzem z https://urlopbezgranic.pl/ żeby wypocząć dobrze od zgiełku miasta i pooddychać morskim powietrzem. Należy im się ten wypoczynek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wakacje w tym roku chcę jechać z moimi znajomymi więc więcej osób  będzie, dlatego też rozważam ubezpieczenie podróżne. Tutaj https://ubezpieczrodzine.pl/ czytam o tym i jednak chyba warto je miec. A wy co o tym sądzicie? Jak jedziecie gdzieś dalej to też macie takie polisy wykupione?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się nad wykupieniem wakacji all inclusive, tak aby mieć wszystko w cenie i cieszyć się wypoczynkiem w jakimś egzotycznym kraju. Znalazłem ciekawy wpis na tym blogu https://up-in-the-clouds.com, który dokładnie opisuje ten rodzaj ofert wakacyjnych, z jego wadami i zaletami. Ja wybieram się na wakacje z małymi dziećmi, więc jak dla mnie będzie to najwygodniejszy sposób na wypoczynek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×