Jump to content
Forum rolnicze

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. Jeśli chcecie zadbać o systemy monitoringu to polecam firmę która się tym zajmuje czyli systemy alarmowe kraków na tej stronie macie ich całą ofertę także sprawdźcie i się z nią zapoznajcie. To dobra firma z doświadczeniem w branży.
 3. Ingrid1321

  zabawki ogrodnicze

  Witam, interesujecie się traktorami zabawkowymi? Znalazłem taki sklep https://www.stiga.pl/sklep/pozostale/kosiarki-i-traktory-zabawki/traktor-zabawka-mini-t-250 , z którego można kupić takie zabawki ale nie wiem co o nim sądzić. Znacie jakieś podobne sklepy tego typu, które waszym zdaniem warto odwiedzić?
 4. Adrian77

  Dieta

  Ja osobiście bardzo lubię czytać instrukcja obsługi Znajdziecie tam bardzo dużo informacji na różny temat jaki was tylko interesuje. Ostatnio przeczytałam właśnie tam dużo infromacji na temat zdrowia które są bardzo pomocne jak dla mnie. Nawet udało mi się dodać samej taki wpis ponieważ znam się na niektórych rzeczach. Polecam
 5. Cyprian9065

  agregat

  Cześć, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy jak agregat? Trafiłem na strone https://www.stiga.pl/sklep/koszenie-trawnika/agregaty-tnace/agregaty-tnace-park-villa/agregat-park-85-combi-qf i widziałem, że mają spory wybór takich produktów. Uważacie, że warto skorzystać z ich oferty czy lepiej szukać czegoś innego?
 6. Eliasz7657

  trawnik

  Witam, mamy na forum kogoś kto miał do czynienia z dosiewaniem trawy? Czytałem na stronie https://www.stiga.pl/blog/dosiewanie-trawy-na-istniejacym-trawniku-poradnik-krok-po-krokuhttps://www.stiga.pl/blog/dosiewanie-trawy-na-istniejacym-trawniku-poradnik-krok-po-kroku w jakii sposób krok po kroku to zrobić ale nie wiem co o tym myśleć. Wypowiecie się w tej kwestii?
 7. Yesterday
 8. Zenon42

  wakacje

  Czy ktoś z was zastanawiał się nad tym czy nie organizować eventów online to świetna opcja dla wielu firm. Oprzeć się trzeba na fachowej wiedzy i kontaktować z profesjonalną agencją. To myślę że wtedy to takie eventy sprawdzą się u wszystkich.
 9. Adrian77

  Aranżacja wnętrz

  Co sądzicie o inteligentnym oświetleniu i czy korzystacie z takiego rozwiązania w Waszych wnętrzach? Jeżeli szukacie inspiracji do aranżacji Waszych wnętrz lub ogrodów, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić artykuł dostępny na stronie https://zyciekobiety.pl/dom-i-ogrod,ac152/jakie-sa-rodzaje-opraw-oswietleniowych-przeglad,8677 .
 10. Adrian77

  Biznes i oszczędności

  Z jakich nowoczesnych rozwiązań korzystacie w przypadku Waszego biznesu? Osobiście chciałbym Wam polecić stronę https://taniabonament.pl/chmury-obliczeniowe-ktory-rodzaj-uslug-nada-sie-najlepiej-do-twojego-biznesu/ , na której znajdziecie bardzo interesujący artykuł dotyczący korzystania z chmury obliczeniowej. Co o tym sądzicie?
 11. Już raz miałem problem i brak sprawdzonego numeru pod ręką, więc tym razem wolę się przygotować. Interesuje mnie pogotowie elektryczne w Krakowie. Macie coś sprawdzonego? Z polecenia mam to miejsce, ale chcę porównać różne. Podpowiedzi?
 12. Last week
 13. ćma255

  Kredyt dla rolników

  Uważam, że odpowiednie, dojrzałe podejście do pożyczek i kredytów to podstawa. Ja szukałam ostatnio różnych ofert np. na https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd. Okazuje się, że pożyczek jest bardzo wiele rodzajów jak np. pożyczka długoterminowa czy krótkoterminowa. Trzeba się wpierw upewnić jaki wariant jest najbardziej opłacalny.
 14. Adrian77

  Humor dla dzieci

  W jakim sklepie internetowym kupujecie zabawki dla Waszych dzieci? Ze swojej strony polecam Wam bardzo interesujący artykuł - https://redtips.pl/zycie/upaly-a-niemowle-jak-nalezy-postepowac.html , w którym dowiecie się jak postępować z niemowlęciem w trakcie upału.
 15. Zenon42

  Budowa nowej obory

  Taka budowa to zawsze spore przedsięwzięcie. Teraz także finansowe bo materiały i robocizna jest bardzo droga. ___________________________ iniekcje geopolimerowe
 16. Zenon42

  budowa wiaty jaka cena wynosi materiałów

  Materiały budowlane teraz są naprawdę drogie. Mam nadzieję, że te ceny się zmienią. _______________________________________ iniekcje geopolimerowe
 17. Zenon42

  budowa domu ekologicznego

  Teraz wiele osób stawia na ekologię. Wiele powstaje takich właśnie ekologicznych domów. ____________________________________ iniekcje geopolimerowe
 18. Emanuel5307

  traktor ogrodowy

  Witam, interesujecie się chociaż trochę traktorami? Znalazłem taki sklep https://www.stiga.pl/sklep/urzadzenia-akumulatorowe/traktory-akumulatorowe/zestaw-traktor-ogrodowy-akumulatorowy-e-ride-c300 , z którego można kupić przeróżne urządzenia ale nie wiem co o nim sądzić. Znacie jakieś podobne strony tego typu, które waszym zdaniem warto odwiedzić?
 19. Gerhard6434

  wertyulatory

  Witam, może jest na forum ktoś kto orientuje się w kupowaniu takich rzeczy jak wertykulator? Widziałem na stronie https://www.alpina-garden.com/pl/290002154-a20-asc-1-5-e.html sporo ofert takich produktów ale nie wiem czy warto zwrócić uwagę na ten sklep. Znacie może inny sklep, który jest waszym zdaniem warty uwagi i który ma produkty dobrej jakości?
 20. wojti34

  fotowoltaika

  Fotowoltaika pozwala na comiesięczne oszczędności. Coraz więcej urządzeń elektrycznych mamy w domach, bez prądu nie wyobrażamy sobie życia. A jego ceny idą w górę. Dlatego własna domowa elektrownia zawsze będzie się opłacać. Wejdź na https://www.otovo.pl/ i sprawdź ile może Cię kosztować taka instalacja. Ta firma jest na pewno godna polecenia.
 21. czikitka

  fotowoltaika

  Pozwolę sobie tylko wtrącić bo może nie każdy o tym wie. Samo posiadanie paneli to jedno ale trzeba też dbać o ich czystość. Opady atmosferyczne swoje robią a potem zanieczyszczony panel tyle ciepła nie przyjmuje. Ja nie wiedziałam ze trzeba i dwa lata nic nie robiłam ale zgadałam się ze znajomym przypadkiem i teraz wiem ze trzeba o nie dbać lepiej. Czyszczeniem zajęła się firma https://www.egsystem.pl/
 22. amsyl

  wakacje

  W te wakacje mam zamiar nadrobić czytanie książek, ponieważ dużo pracuje i na pewno nie znajdę na to czasu. Ostatnio dopiero po miesiącu udało mi się skończyć czytać romans "My, Pierwsza Brygada..." Kaczyńskiego Adama https://wydawnictwopoligraf.pl/publikacje/my-pierwsza-brygada/ mega ciekawy i wciągający, jakbym miała więcej czasu, to na pewno zajęłoby mi jej przeczytanie max dwa dni.
 23. Nie każdego stać na takie maszyny. Niestety są one drogie.
 24. Telesfor7045

  Sofa do salonu

  Nie wiem czy sofa jest jeszcze modna. Raczej teraz kupuje sie rogówki.
 25. Telesfor7045

  dekoracje balonowe

  Takie dekoracje to fajna sprawa. Warto o tym pomyśleć.
 26. Telesfor7045

  Artykuły BHP Olsztyn

  Takich sklepów jest mnóstwo. W sieci znajdziesz ich naprawdę sporo.
 27. Telesfor7045

  Firma przeprowadzkowa - Warszawa

  Takich firm jest naprawdę dużo. Wystarczy chwile poszukać w internecie.
 28. mika

  Prezent dla chłopaka

  Do bardzo przydatnych i właśnie praktycznych prezentów ja bym jak najbardziej zaliczyła zegarek od Garett. Fajny i nowoczesny gadżet z ciekawymi funkcjami, bo bezpieczeństwo przede wszystkim.
 1. Load more activity
×