Jump to content
Forum rolnicze

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Today
 2. tomek8884

  Mieszkanie?

  Nie wiem, czy zauważyliście, ale ostatnio dość popularny stał się skup mieszkań , jeśli chodzi o sprzedaż. Myślę, że wynika to z tego, że przy skupie pieniądze są od razu i mieszkanie jest w kilka dni sprzedane, jeśli znajdzie się wolny termin na podpisanie dokumentów u notariusza. Wielu osobom teraz zależy na czasie i na tym, aby gotówkę mieć od razu, od ręki.
 3. rolniczka

  Pompy cyrkulacyjne

  Witajcie, czy ktoś z Was kupował kiedyś pompę cyrkulacyjną? Jeśli tak, to gdzie ją zamówiliście? Ja ostatnio widziałam, że taka pompa cyrkulacyjna jest dostępna na przykład w sklepie internetowym https://proterm.sklep.pl/pompy-cyrkulacyjne,cp594,pl.html. Czy ktoś z Was miał z nim może wcześniej do czynienia?
 4. rolniczka

  uprawnienia budowlane

  A skoro już mowa o uprawnieniach, to czy ktoś z Was posiada może uprawnienia elektryczne SEP G1? Ja czytałam o nich ostatnio na stronie internetowej https://uprawnienia-sep-1kv.pl/. Podobno po przejściu specjalnego kursu zdaje się egzamin, a po jego pozytywnym zaliczeniu otrzymuje się takie uprawnienia do wykonywania zawodu elektryka na 5 lat. Wiedzieliście o tym?
 5. wapniu

  Zabiegi na twarz

  Teraz w klinikach można znaleźć bardzo fajne zabiegi redukujące zmarszczki , które są skuteczne i rzeczywiście kobiety mogą się o ładne kilka lat odmłodzić. Warto regularnie takie zabiegi robić
 6. Jeśli chodzi o ciekawe promocje dla nowych użytkowników to Milennium właśnie przygotowało świetną ofertę: https://www.konto-studenckie.pl/millennium-promocja-konto-360-regulamin-zasady.php możn zgarnąć az 250zł
 7. abraham

  Marketing automation.

  Ogólnie tego typu działania są niezwykle ważne jak i cała reszta marketingu internetowego. Jak dla mnie bardzo ważną kwestią jest również korzystanie z notyfikacji push https://push-ad.com/push-notyfikacje-w-safari/ gdyż już wiem teraz jak skuteczne to potrafią być działania. Tym bardziej dla sklepów internetowych.
 8. bogus.bogu$

  Bezruch w ulu

  Dokarmiałeś może pszczoły wczesną wiosną? Gdzieś słyszałem, że dobrze jest pszczołom coś dać nawet niewiele na wiosnę na tak zwany "rozruch"
 9. gettinsa1

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Komputery stacjonarne z systemem operacyjnym to temat, który ogarniam często dla znajomych hobbistycznie. Czasami za to wpadną jakieś pieniądze.
 10. roti

  Konto w banku

  Konto osobiste jest nam potrzebne O ile faktycznie oszczędnościowe i lokaty można zlikwidować, o tyle właśnie konta osobiste są niezbędne do wielu rzeczy Dla osób po 26 roku życia warto przyjrzeć się ofercie Santander https://konto-w-banku.pl/konto-santander-opinie-oplaty/ Ciekawe warunki na wejściu
 11. miracle

  Polecane środki ochrony roślin

  Zależy do jakich roślin itd. Sprawdz sobie DeliaStop od Agraplant - u nas się sprawdził w zeszlym roku ten srodek. Tez pomaga walczyć ze śmietką kapuśćiana
 12. miracle

  Nawożenie w rolnictwie ekologicznym.

  My korzystamy z czystych kwasów humusowych HumiAgra od Agraplant. Moim zdaniem warto bo ewidentnie plony byly o wiele lepsze. W ogóle na wiele aspektów uprawy pozytywnie oddziałowuje
 13. sios132

  Gdzie na jesienny urlop w Polsce?

  Wypożyczyłem samochody kampery wraz z resztą rodziny i wyruszyliśmy na ferie by odpocząć po Polsce. Zwiedziliśmy naprawdę bardzo dużo. Polecam każdemu taką formę wypoczynku.
 14. Fany

  Kostka brukowa

  A co zamiast kostki byście polecili? Kostka wychodzi dość drogo, a chciałaby utwardzić teren przed domem. Tylko, żeby to fajnie wyglądało i było dość trwałe.
 15. KalinkaW

  Kostka brukowa

  Ja mam podobny dylemat. Nie wiem, na jaką kostkę się zdecydować. Dom ma klasyczny, więc chyba i kostka klasyczna. Ale jaki kolor? Taki jak dach? czy coś raczej dać dla kontrastu?
 16. Msecuhymu

  Konto w banku

  Ja raczej działam w drugą stronę - sukcesywnie zamykam wszystkie lokaty i rachunki bankowe. Niestety, ale mam coraz mniej zaufania do wszelkich instytucji finansowych i wolę mieć pod ręką swoje pieniądze. W związku z tym zdecydowałam się na zakup kasy pancernej https://sejfexpert.pl/kasy-pancerne, by móc bezpiecznie przechowywać swoje oszczędności.
 17. dietemon

  Dietetyk?

  Dla mnie doskonałym rozwiązaniem będzie dietetyk https://przyprawiona.com/ gdzie dostajecie nie tylko świetne i tanie porady, ale także można poczytać świetnego i bogatego w treść blaga.
 18. janek332545454

  FOTOWOLTAIKA

  Ja jestem bardzo zadowolony bo skorzystałem z bardzo dobrej oferty http://amgroupsolar.com/fotowoltaika-pomorskie/ .Z tej firmy naprawdę warto teraz skorzystać.
 19. Yesterday
 20. Stokol

  Aranżacja wnętrza mieszkania

  Bardzo dobre pytanie! Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zawsze stawiali na jak najlepsze jakościowo aranżacje. W ten sposób będziecie w stanie najskuteczniej wykończyć mieszkanie w zgodzie w Waszą wizją. W https://ma-maison.pl/78-fartuchy znajdziecie ciekawe propozycje, na które na pewno warto zwrócić uwagę już dzisiaj.
 21. iksi99

  Reklamy firmy w internecie

  No słuchajcie, moja firma dobrze sobie radzi reklamując się w sieci poprzez stronę www, wysoko w wynikach wyszukiwania się pojawia i to jest najważniejsze. W tym http://szybkiezmiany.pl/4-wskazowki-ktore-pomoga-ci-w-pozycjonowaniu-twojej-strony-internetowej/ artykule możecie poczytać jak zrobić to skutecznie, na pewno wam ich rady pomogą.
 22. altrok

  Jaki nawóz wybrać?

  Od niedawna na rynku są specjalne nawozy UFF na podstawie frakcji tłuszczowej mocznika. Na wielu testach widać bardzo pozytywne wyniki korzystania z tego produktu, więc myślę, że warto nim się zainteresować. Sprawdź sobie firmę https://ontrade.pl/ jest ona jedynym dystrybutorem takiego nawozu.
 23. roti

  Konto w banku

  Dużo jeszcze zależy czy poszukujesz konta dla siebie i czy dla młodszej osoby mbank konto dla mlodych jest świetną opcja U mnie kilku znajomych sobie założyło i są mega zadowoleni
 24. julian.weimann

  Materiały ścierne

  Najlepiej sprawdzić w sklepach internetowych, które posiadają w swoim asortymencie materiały ścierne. Na pewno będzie tam największy wybór pod względem wymiarów takich materiałów oraz ich granulacji. ___________________________________ siatka ścierna
 25. stek

  Konto w banku

  Masz kilka opcji. Spośród wielu mógłbym polecić dwie w pierwszej kolejności: 1. Nest Bank - bank który powstał stosunkow niedawno, ale ma mocno zachęcającą ofertę 2. Alior Bank - znany i lubiany. Oferta przedstawia się tak jak tutaj: https://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-z-lwem-direct-konto-osobiste/ Dodam, ze mozna dostać pieniadze za otwarcie sobe u nich konta tak wiec moim zdaniem dobrze jest się nad nim zastanowić
 26. Stokol

  Jak nadajecie przesyłki?

  Z całą pewnością na samo zabezpieczenie towaru musicie położyć szczególny nacisk. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://www.mac-graf.com.pl/produkt/folia-polietylenowa i sprawdzili, jak dobrze mogłaby u Was zadziałać folia poetylenowa. Dzięki niej nie będziecie musieli obawiać się o jakość produktu, gdy dotrze on już do klienta.
 27. miszelo1

  Materiały ścierne

  Gdzie kupujecie materiały do szlifowania, obróbki?
 1. Load more activity
×