Jump to content
Forum rolnicze

farah557

Użytkownik
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

 1. farah557

  rolnictwo

  Opryski są bardzo istotnym elementem dbania o uprawy. Można się pogubić w terminach ich wykonywania, dlatego bardzo pomocny może okazać się taki całoroczny kalendarz oprysków krzewów i drzew owocowych https://www.ogarnijogrod.pl/produkt/caloroczny-kalendarz-opryskow-drzew-krzewow-owocowych/. Warto nabyć, bo teraz jest w promocji.
 2. farah557

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Gdy tylko pogoda na to pozwala, to czas wolny spędzam uprawiając sporty wodne. Akurat jestem na etapie wybierania nowej deski do SUP. W Polsce nie jest to szczególnie popularny sport, ale znalazłam ciekawe propozycje w sklepie https://easy-surfshop.pl/do/cat/sup/sup.
 3. farah557

  Dieta

  Ostatnio bardzo popularne stały się wczasy odchudzające. Sama nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, ale trochę o tym czytałam. Tutaj zostało to wszystko ciekawie opisane http://eccp.pl/.
 4. farah557

  Ogród zimowy

  Bardzo wiele ciekawych i przydatnych rzeczy do aranżacji ogrodu znajdziecie w tym sklepie ogrodniczym https://sklepdlaogrodu.pl/. Porównując z innymi sklepami, mają bardzo atrakcyjne ceny, więc warto u nich robić zakupy.
 5. farah557

  Biznes i oszczędności

  Mi bardzo zależy na bezpieczeństwie moich oszczędności, dlatego zdecydowałam się na zakup sejfu. Nie mam ochoty płacić za utrzymanie konta, wolę mieć swoje pieniądze zawsze pod ręką. Ja akurat zdecydowałam się na zakup sejfu ze sklepu https://sejfexpert.pl/ i bardzo jestem z niego zadowolona.
 6. farah557

  Ogród

  Teraz jest czas intensywnych prac w ogrodach, w tym przycinania gałęzi drzew. Po cięciu warto zabezpieczyć drzewo specjalną maścią ogrodniczą. Możną ją samodzielnie przygotować, wcale nie jest to takie trudne. W tym artkule jest "przepis" https://www.ogarnijogrod.pl/jak-zrobic-masc-ogrodnicza/
 7. farah557

  Hotel Kielce

  Ja akurat mam do polecenia hotel w nieco innej lokalizacji, bo blisko Dębicy. W Grand Chotowa naprawdę można świetnie spędzić czas, nawet z dziećmi. Na terenie hotelu jest wiele atrakcji na świeżym powietrzu, w tym park linowy https://grandchotowa.pl/atrakcje/park-linowy/.
 8. farah557

  Dieta

  Moja szwagierka korzystała właśnie z tej diety https://bristolbusko.pl/informacje-ogolne i powiem, że efekty są niesamowite! Schudła bardzo dużo i od długiego czasu udaje jej się utrzymywać stałą wagę bez efektu jojo. No i co najważniejsze, zdecydowanie poprawiło się jej zdrowie i samopoczucie.
 9. farah557

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Ciekawy wątek
 10. farah557

  Kwiaty dla kobiety

  Niedługo Dzień Kobiet i fajnym oraz nietuzinkowym prezentem z tej okazji będzie wypad do spa. Ten hotel ma świetną strefę spa oraz różne ciekawe oferty, również takie na babski wypad https://bristolbusko.pl/oferta/przyjaciolki-w-spa.
 11. farah557

  Jaka reklama dla firmy?

  Również polecam specjalistów z firmy https://www.greenweb.pl/. Trafiłam do nich stosunkowo niedawno, ale już widzę, że nasza współpraca przynosi wiele pozytywnych efektów.
 12. farah557

  hotel

  Ja polecam Aparthotel Bristol fantastyczne miejsce
 13. farah557

  Architektura miejska

  Ja zwracam uwagę, lubię się rozglądać, podziwiać nietypowe budownictwo https://sklepdlaogrodu.pl/pl/p/Zolte-Tablice-Lepowe-Na-Szkodniki-Roslin-Domowych-10-szt.-Target/23062674
 14. farah557

  Newslettery

  Ja lubię newslettery :-) jestem w kilku i czytam _________ https://sklepdlaogrodu.pl/produkty-ekologiczne-do-pielegnacji-roslin
 15. farah557

  Prośba o wasze opinie na temat naszej strony

  Bardzo ładnie, a jak Ci się ta strona podoba: https://bristolbusko.pl/ ?
×