Jump to content
Forum rolnicze

forgot

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 1. forgot

  Przepisanie gospodarstwa

  U mnie w rodzinie była sprawa związana z przepisaniem większej firmy na kolejne pokolenie. Tam w grę wchodziły już bardziej skomplikowane czynności, między innymi profesjonalna wycena biznesu itd., ale myślę, że przy gospodarstwie rolnym wygląda to nieco łatwiej.
 2. forgot

  Hobby - ogrodnictwo

  U mnie żona zajmuje się roślinami, ja bardziej technicznymi projektami w ogrodzie. Ostatnio położyłem takie kratki na podjazd bo żonie zależało żeby uniknąć kostki brukowej i stworzyć utwardzoną powierzchnię, która dalej będzie biologicznie czynna.
 3. forgot

  Zakupy

  Sierpień to dla mnie najczęściej czas zakupów podręczników szkolnych i innych elementów wyprawki szkolnej dla dzieci. Akurat wczoraj zamawiałam książki do religii VII klasa i to w sumie chyba ostatnia rzecz, jakiej mi brakowało.
 4. forgot

  Podręczniki szkolne

  Jeśli chodzi o podręczniki szkolne do religii, to można je też zamówić na stronie księgarni online: https://www.swietywojciech.pl/Podreczniki/Podreczniki-i-karty-pracy/Szkola-podstawowa/Religia-sp-kl-7-podr-dla-ucznia-Spotkanie-ze-Slowem-1 Ja akurat zamawiałem ten podręcznik do 7 klasy, ale są tam też książki dla wszystkich innych roczników.
 5. forgot

  Kostka brukowa

  Alternatywą dla kostki brukowe może być również geokrata parkingowa. Przy pomocy tego materiału można stworzyć utwardzoną powierzchnię, która w przeciwieństwie do kostki brukowej będzie biologicznie czynna.
 6. forgot

  Prezent dla chłopaka

  My się wybieramy w lipcu nad morze i zastanawiam, się nad takim prezentem jak nauka windsurfingu w profesjonalne szkole. Mam na myśli taki jednodniowy kurs dla początkujących. Myślicie, że taki niematerialny prezent to fajny pomysł?
 7. forgot

  Szklarnia

  Ja mam pytanie o wymianę kilku szyb w niewielkiej szklanej szklarni. Zastawiam się, czy w warto zainwestować w poliwęglan lity bezbarwny. Czytałem, że jest ponad 20 razy bardziej odporny na stłuczenia od szkła.
 8. forgot

  Jaki zestaw noży dla teścia?

  Jeżeli koniecznie chcesz mu kupić coś z wyposażenia kuchni, to możesz też sprawdzić, co jest aktualnie dostępne w sklepie online: https://tadar.pl/kategoria/akcesoria-i-przybory-kuchenne Robiłem tam już kilka razy zakupy i nie mam żadnych zastrzeżeń.
 9. forgot

  wakacje

  Ja chyba w tym roku wyskoczę tylko na kilka dni nad polskie morze. Ale żeby sobie trochę urozmaicić taki wyjazd to chcę się zapisać na kurs windsurfingu w Jastarni.
 10. forgot

  Ogród

  Jeśli ktoś planuje stworzenie w ogrodzie małego stawu, to może się przydać takie rozwiązanie jak opisano w artykule budowa zbiornika wodnego. Jest to chyba aktualnie najlepszy i najłatwiejszy sposób na zabezpieczenie brzegów takiego zbiornika.
 11. forgot

  Wyposażenie magazynu

  Ja ostatnio szukałem oświetlenie dla niewielkiego magazynu i koniec końców wybór padł na stacjonarny sklep Warszawa oświetlenie. A jeśli chodzi o konkretne rozwiązanie to postawiłem na świetlówki LED.
 12. forgot

  wakacje

  Ja się zastanawiam, czy w tym roku latem nie spróbować czegoś takiego jak kurs wing foil. To stosunkowo nowa dyscyplina, ale ja akurat bardzo lubię sporty wodne i myślę, że mogłoby mi się to spodobać.
 13. forgot

  Prezent dla babci

  Jeżeli Twoja babcia jest osobą mocno religijną, to może jakiś prezent nawiązujący do duchowych kwestii. Na przykład jakieś ładnie wydane Pismo Święte.
×