Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Jagoda

Choroby kotów

Recommended Posts

Pierwszy raz jestem właścicielką pięknego kota. Trafił do mnie ze schroniska. Nie mam doświadczenia i nie wiele wiem o kotach. Czytam artykuły i zbieram wszystkie informacje na temat ich pielęgnacji, prawidłowego żywienia, szczepień, których trzeba pilnować, by futrzak nie zachorował np. na   https://mojzdrowyfutrzak.elanco.com/pl/pasozyty/robaki/czy-koty-moga-zarazic-nicieniem-plucnym/  bo jest to bardzo możliwe. Takie poradniki są niezwykle pomocne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy posiadasz już tę widzę, że wiele chorób bierze się ze złej diety. Jak u ludzi - tak u zwierząt :) dlatego trzeba zwracać uwagę na to czym się karmi. dawaj dużo surowego świeżego mięska z suplementami i karmy z dobrym składem. Jeśli nie znasz takich to dla przykładu podam Empire https://empirepetfood.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co by nie mówić to przecież zwierzęta również tak samo chorują i myślę, że właściwe dbanie o ich zdrowie jest niezwykle ważną sprawą. Jeżeli ktoś ewentualnie będzie poszukiwał najlepszych suplementów dla zwierząt to wiem, że w sklepie https://sklep.pokusa.org/pl/ bez żadnego problemu znajdzie to co mu jest potrzebne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×