Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Hetman

NAPRAWA SILNIKÓW I PODNOŚNIKÓW DO CIĄGNIKÓW !!!

Recommended Posts

Jeżeli masz problem ze swoim podnośnikiem hydraulicznym w ciągniku URSUS 902 – 1734. Oraz duży ZETOR i nie możesz sobie poradzić, to zadzwoń do mnie. Ja Ci pomogę. Prowadzę firmę regenerującą podnośniki hydrauliczne.ale jestem także przedstawicielem dużej firmy remontowej z Wielkopolski specjalizującej się w naprawach silników do ciągników wszystkich marek, pośrednicze więc w naprawie silników.

Co się zaś tyczy podnośników to mogę przyjechać do Ciebie i zrobić twój podnośnik na miejscu, albo przywiozę do Ciebie taki sam zregenerowany na wymianę. Cena to 1100zł. PLUS koszty dojazdu !!! Jestem z Wrocławia – Firma „GRAŻA”. Za dodatkową opłatą przerabiam wersje starego typu podnośnika na mocniejsze nowego typu. Ceny naprawy silników podaje indywidualnie. Proszę o kontakt.

Mój telefon: 602-302-176 lub 71/359-07-10

 

Znajdziesz mnie też na allegro !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przemyśle spożywczym pompy śrubowe są szczególnie cenione za ich delikatne traktowanie produktów, takich jak masa czekoladowa czy masło orzechowe. Dzięki swojej konstrukcji, są w stanie przetłaczać te produkty bez degradacji ich konsystencji i jakości. Szczegółowe informacje na temat zastosowania pomp śrubowych w przemyśle spożywczym znajdziesz pod adresem https://www.ogrzewanie.info.pl/artykuly/szczegoly/79265_kiedy-przydaja-sie-pompy-srubowe oraz są one kluczowe w utrzymaniu wysokiej jakości delikatnych produktów spożywczych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×