Jump to content
Forum rolnicze

biks

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

About biks

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

727 profile views
 1. Hełm strażacki. Polecane firmy? Co macie w swoich jednostkach?
 2. biks

  Hala stalowa czy murowana

  Cenowo prezentuje się to naprawdę zróżnicowanie. Koszty, które generuje budowa hal, to przede wszystkim zakup gruntu pod inwestycje, projekt hali, wybór materiałów do realizacji planu oraz cena za robociznę. Dużo zależy również od tego jaka firma realizuje wykonanie hali, aczkolwiek tutaj nie warto jest na tym tak do końca oszczędzać i dobrze jest zdecydować się na kogoś kto ma duże doświadczenie w tej tematyce. Jeśli zastanawiacie się nad ciekawą elewacją dla hali polecam kontakt z firmą https://staco.eu/pl-pl/produkty-i-uslugi/siatki-ciagnione
 3. Kto poleci coś skutecznego na chwasty na trawniku?
 4. Portale internetowe do rekrutacji: Wiele firm korzysta z popularnych platform rekrutacyjnych, takich jak LinkedIn, Indeed, Glassdoor, Monster czy StepStone, aby zamieszczać ogłoszenia o pracę i przeszukiwać profile kandydatów. Strona internetowa firmy: Firmy często publikują dostępne stanowiska na swoich własnych stronach internetowych. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w konkretnej firmie, warto odwiedzić ich witrynę i sprawdzić sekcję "Kariera" lub "Oferty pracy". Agencje rekrutacyjne: Firmy mogą zlecać agencjom rekrutacyjnym znalezienie odpowiednich kandydatów na konkretne stanowiska. Można skontaktować się też z agencją pośrednictwa pracy jak tutaj https://spartajobs.pl/pl/ Powinni znaleźć dla Was odpowiednich pracowników.
 5. biks

  Narzędzia w warsztacie

  Mam takie podejście że wolę dłużej odkładać na narzędzia i kompletować je powoli, ale wybierać tylko bardzo dobrej jakości produkty niż kupić tanie i być zawiedzionym, że raz na pół roku chcę je użyć a one nie dają rady. https://buythis.pl/warsztat/narzedzia-reczne/sciagacze-2/ Jeśli chodzi o same narzędzia to polecam zorienować się w necie, na przykład tutaj.
 6. biks

  PSL - kto na nich głosował ?

  Chce rozwodu, z mężem mamy długi. Powiedział, że nie da mi rozwodu,ani rozdzielności majątkowej . Mamy małe gospodarstwo. Jesteśmy we wspólności majątkowej. Mąż nie chcę pracować w gospodarstwie ani wspólnie spłacić długu. Jak dostać rozdzielczość majątkową, nawet podzielić dług na pół, abym mogła spłacić swoją część.
 7. biks

  Filmy reklamowe

  Witajcie. Zastanawiam się nad zamówieniem kilku filmów reklamowych dla firmy Czym kierować się przy wyborze firmy,która stworzy takie filmy?
 8. Jak uzyskać surowe drewno z mebli lakierowanych. Czy heblowanie wystarczy? Szlifowanie odpada, chcę to robić na balkonie w warunkach domowych.
 9. biks

  Help desk w firmie

  Korzystanie z help desk może znacznie ułatwić zarządzanie wsparciem technicznym w firmie oraz poprawić satysfakcję i efektywność użytkowników. Jednak ważne jest, aby wybrać odpowiednie rozwiązanie help desk, które odpowiada specyficznym potrzebom i rozmiarowi Twojej firmy. https://www.treco.pl/gdzie-mozna-otrzymac-profesjonalne-wsparcie-informatyczne-dla-firmy/ Help desk zapewnia szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów technicznych. Można zgłaszać różnego rodzaju problemy, takie jak awarie oprogramowania, problemy z siecią, błędy sprzętowe itp., a zespół help desk podejmie działania w celu ich naprawienia.
 10. Witajcie. Jaka konkretnie walizkę do przechowywania narzędzi polecicie? I jakie klucze się sprawdzą w domowym warsztacie?
 11. W niektórych regionach światłowód może być bardziej ograniczony i trudniejszy do uzyskania niż internet radiowy. Infrastruktura światłowodowa wymaga fizycznego połączenia kablowego do domu lub biura, co może być niepraktyczne lub kosztowne w pewnych miejscach. Internet radiowy, z drugiej strony, jest dostępny tam, gdzie istnieje dostęp do odpowiedniej infrastruktury radiowej. Zorientuj się czy tam gdzie mieszkasz internetu nie dostarcza Fiberway https://www.fiberway.pl/telewizja-dostepne-pakiety Mają wiele dostępnych pakietów.
 12. Witam, Wniosek papierowy - obwieszenia widoczne w KRZ publicznie, a na moim zarejestrowanym koncie brak. Normalna sytuacja? Alimenty bieżące muszą być zgłoszone syndykowi przez wierzycieli systemowo? Rozumiem, że jeżeli kwota podlegająca zajęciu nie zaspokoji całej kwoty alimentów bieżących trafia do długów wymagalnych z masy? W takiej sytuacji alimenty mogę dopłacać z kwoty wolnej, aby nie powiększać długu i rzetelnie rozliczać się z rodziną? Dla mnie naturalne, ale wole zapytać czy ktoś... nie uzna działania na szkodę innych wierzycieli.
 13. biks

  Zamek do furtki

  Ja bym to załatwił inaczej. Elektrozaczep daj rewersyjny ( https://www.apetytnadom.pl/2023/03/czym-sa-i-jak-dziaaja-elektrozaczepy.html )czyli ten typ, że jak podajesz napięcie to on trzyma. I teraz tak - w domu przełącznik jak do światła - załącz wyłącz. Jak podasz napięcie to się nie otworzy (tylko kluczem) jak zdejmiesz to tak jakby go nie było. Możesz też dać zegar jakiś najprostszy w rozdzielnicy (powiedzmy firmy f&f jakiś tani programowana godzina załączenia i wyłączenia w poszczególne dni tygodnia) żeby to załatwiał o określonej godzinie a ty oprócz tego masz przycisk żeby otworzyć furkę z domu (Ew. Przełącznik 1-0-2 i obszywasz tak żeby 1 to było załączone na stałe bez względu na stan zegara 2 to z zegara sterowanie a 0 to po prostu otwarte bez względu na stan zegara).
 14. Witajcie. Ile wynosi obecnie koszt opłaty recyclingowej?
 15. biks

  Proces homogenizacji

  Do pasteryzowania spożywczych produktów mlecznych stosuje się szereg różnych technologii. Aktualnie jest możliwość optymalizacji urządzeń homogenizacji mleka, pozwalających homogenizować mleko i zabijać zawarte w nim drobnoustroje, a jednocześnie zachować jego wartość odżywczą. Tak wieć cały proces jest uproszczony. Od siebie polecam jeszcze ten artykuł: https://danlab.pl/słownik/homogenizacja/ Znajdziesz tutaj dokładny opis procesu homogenizacji.
×