Jump to content
Forum rolnicze

kazimierz

Użytkownik
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

About kazimierz

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

409 profile views
 1. kazimierz

  Przechowywanie jabłek

  Tak, budowa wiat to dobre rozwiązanie, szczególnie wtedy, gdy mamy duzo owoców. Moim zdaniem dzięki odpowiednim wciagarką, coś jak oferuje ta firma http://www.redrooster.pl/ można dosyć szybko postawić coś solidnego
 2. kazimierz

  Nawożenie w rolnictwie ekologicznym.

  Jeśli prowadzicie biznes zwiazany z eko jedzeniem to warto tez może zainwestować w takie wagi wielogłowicowe. Słyszałem, że takie maszyny są bardzo pomocne w prodykcji rolnej.
 3. kazimierz

  Konstrukcja stalowa garażowa

  Ostatnio też ciekawe narzędzia znalazłem na http://festool-sklep.pl/ Wyglądają na porządne i wydaje mi się, że warto w nie zainwestować
 4. kazimierz

  Ogród

  Może ogródek nie, ale wiem, że wybrukowane podwórko pomagają odśnieżać specjalne firmy jak np http://odsniezaniewarszawa24.pl/ Dzięki nim można zaoszczędzić na prawdę dużo czasu!
 5. kazimierz

  Ogród

  Warto też pomyśleć o odpowiednim nawadnianiu ogrodu, ponieważ często rośliny wysychają jak mają za mało wody. U siebie zdecydowałem się na nawadnianie http://urzadzamyzielen.pl/oferta/nawadnianie-ogrodow/ Myślę, że warto, bardzo ułatwia to codzienne obowiązki!
 6. kazimierz

  Dobra inwestycja

  Super! Lexus montuje internet satelitarny we swoich wozach- wow! Ciekawe czy te Lexusy dla ligowych szczypiornistów też taki internet będą posiadały?
 7. kazimierz

  Żniwa 2014

  Słuchajcie, myślicie, że odzież ostrzegawcza, jak ta tutaj http://www.vizwell.pl/ może się przydać podczas żniw? Szczególnie, gdy na polu jest znacznie więcej osób.
 8. kazimierz

  Konstrukcja stalowa garażowa

  Podstawą jest także odpowiednie wyposażenie takiego pomieszczenia. Ciekawe meble mozna znaleźć w http://beta-narzedzia.pl/, pozwalają na odpowiednie uporządkowanie pozwala na szybsze odnajdywanie potrzebnych narzędzi
 9. kazimierz

  rozwinięcie gospodarstwa rolnego

  A pod magazyn czy halę te namiary na wyciągnik elektryczny- www.log-system.pl/53,wciagnik-elektryczny.html W rolnictwie takie maszyny bardzo się przydają!
 10. kazimierz

  Ogród

  Inspiracji na własny ogród można szukać wszędzie. Trzeba jednak trochę się znać na roślinności żeby ogród był bezpieczny. Ważne jest odpowiednie nawadnianie Warszawa roślinności, bo bez tego wszystko straci swój urok.
 11. kazimierz

  Przechowywanie jabłek

  Czy sądzicie, że w hali do takiego przechowywania jabłek nadają się takie regały półkowe- www.log-system.pl/3,regaly-polkowe.html Nic innego nie przychodzi mi do głowy pod taki biznes!
 12. kazimierz

  Protest rolników

  Uważam, że warto zapoznać się z danymi partiami przed wyborami na jesień i w ogóle włączyć do dyskusji na http://sundial.com.pl To nie te czasy gdy dało się łatwo ludzi uciszyć! Coraz więcej afer wychodzi na jaw. Za niedługo nie będą nam potrzebni politycy bo każdy sam potrafi oddać swój głos na daną reformę przez internet!
 13. kazimierz

  ksiegowość

  Czy zdecydowalibyście się na taką online? Albo próbowalibyście samemu ją sobie prowadzić? W sumie to w internecie jest wiele blogów poświęconych księgowości. To przykład takiego- http://superksiegowa.pl/blog/jak-zaksiegowac-odwrotne-obciazenie-w-vat/ ale czy da się to samemu ogarnąć?
 14. kazimierz

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Ja z moim psem na polowaniach :-) To moje hobby i pasja. Mój czworonóg często podczas takich polowań gubi obroże dla psa, macie na to jakiś sposób?
 15. kazimierz

  nawadnianie

  Sądzicie, że takie Nawadnianie z urzadzamyzielen.pl - Warszawa będzie dobrym rozwiązaniem w szklarni z ogórkami i innymi warzywami? Proszę o radę i wasze opinie na ten temat?
×