Jump to content
Forum rolnicze

deemka

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. deemka

  Ogród

  ja też jestem zdania, że warto jest korzystać z pomocy firm, które mają doświadczenie w tworzeniu takich ogrodów. Jeśli chodzi o Wrocław i okolice to myślę, ze warto zgłosić się do https://trawarica.pl/. Oni przygotują projekt, zajmują się też podłożem, doborem roślin itd. Pełen profesjonalizm a przy tym ceny nie są tu wygórowane.
 2. deemka

  Chodź systematycznie na badania !

  Też jestem zdania, ze profilaktyka to podstawa i lepiej zapobiegać niż leczyć. Tak samo jak regularnie powinniśmy robić sobie badania krwi tak samo systematycznie warto odwiedzać lekarza medycyny pracy, by wykonać badania wstępne czy okresowe do pracy. Jeśli szukacie dobrej placówki w Warszawie to polecam przychodnię Medivita. Konsultacje z lekarzem mogą obywać się stacjonarnie lub online. Na plus szybkie terminy i profesjonalna obsługa klienta.
 3. deemka

  lekarz

  To prawda, coraz więcej można załatwić w tej chwili przez internet, co bardzo mnie cieszy. Teleporady u lekarzy rodzinnych są już bardzo popularne ale nie wiem czy wiecie, są też placówki medyczne, w których można w ten sposób umówić się także do lekarza specjalisty, na przykład od medycyny pracy. Tak przynajmniej jest w Medivicie na Mokotowie w Warszawie https://badania.medycynapracywawa.pl/. Szybkie terminy, profesjonalna obsługa, rozsądne ceny.
 4. deemka

  praca

  teraz dużo osób pracuje zdalnie jeśli Wy także to na pewno wiecie, że do takiej pracy niezbędny jest dobry sprzęt no i stabilny internet. Z oferty jakich dostawców korzystacie ? jeśli mieszkacie w Białymstoku czy okolicach to warto zainteresować się firmą Elpos. Rozbudowana oferta i wiele atrakcyjnych pakietów na internet i kablówkę. Rozsądne ceny, szybka aktywacja usług.
 5. deemka

  Studia

  a według mnie branża medyczna też jest bardzo przyszłościowym kierunkiem. Ciągle brakuje pielęgniarek czy położnych a dobry fizjoterapeuta na brak pracy też na pewno narzekać nie będzie. Jeśli chodzi o uczelnię to tu polecam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Wysoki poziom, rozsądne czesne, wykwalifikowana i doświadczona kadra.
 6. deemka

  Prezent dla chłopaka

  Wszystko zależy od tego o czym marzy solenizant jeśli jest to tatuaż to myślę, ze voucher do dobrego studia tatuażu będzie strzałem w 10 w stolicy jest wiele takich miejsc ale moją uwagę przykuło Jah Love Tattoo. Świetna lokalizacja w centrum miasta, zespół utalentowanych tatuatorów.
×