Jump to content
Forum rolnicze

Elanoor

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. Elanoor

  Pompa głębinowa

  Zastanawiam się nad zainstalowaniem na własne potrzeby pompy głębinowej, jak podejśc do takiego tematu? Wymagane są jakies zezwolenia?
 2. Elanoor

  Pomoc w wykryciu rui

  ALEk, można można i od tego sa takie produkty, boarbetter, kojarzysz?
 3. Tak rozdawali i rozdawali, aż wyrozdawali. A z pustego nawet król Salomon, choć mądry to nie nalał. I choć wyrozdawali to rozdają dalej i więcej, a potem zdziwienie, że jak to, tyle podatków, jak to takie ceny, jak to tak drogo. Jako rolnik żal mam do rolników, sami głosowali, bo co, jak rozdają to nie brać? To przez własnie i każdy to rozumie, ale nie wszyscy przyznają, że rozumieją, bo biorą jak dają. Ale do czasu. A protesty te co teraz tych co glosowali za tymi co dają, są zabawne, tak chwalili, ale teraz juz nie chwala?
 4. Elanoor

  Pomoc w wykryciu rui

  bogus.bogu$, mikstury to na przeziębienie dobre, czosnek miód i te sprawy. Cytryny też fajnie dodać i prawie kociołek jak z tej bajki. Sama natura. No ale to przy przeziębieniu, a przy wykryciu rui u loch to z kolei feromony, które notabene też sama natura przyniosła, a myśmy z nich zrobili użytek. No bo czemu sobie życia nie ułatwić? Odpowiadając jednak na pytanie tematyczne, tak, używamy u nas tego typu preparatów. Masz w ogóle doświadczenie z tego typu produktami Zybik?
 5. Elanoor

  O pszczoły trzeba dbać

  bez pszczół świat zginie
×