Jump to content
Forum rolnicze

asienka

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

 1. asienka

  Propozycje

  Super sprawa takie propozycje! Proponuje, żeby wszyscy jeździli taksówkami. Np w Serocku może być ta taksówka w Serocku Wtedy więcejj czasu będzie można poświęcić na moderacje! CO o tym myslicie? Taksówkarze, czy to dobry pomysł?
 2. asienka

  Ubezpieczenie samochodu

  Nie ubezpieczać. Sprzedać. I Jeździć taksówką. W Legionowie, Serocku, Jachrance, Nieporęcie - wyłącznie tanie taxi w legionowie i nie ma problemów z dojazdami nawet jeśli nie macie własnego samochodu. Ja to lubie i iksi99 tez to lubi prawda???
 3. asienka

  Nowy Samochod

  A po co samochód? Nie lepsza taksówka? Ja polecam Taxi Legionowo, taniej w okolicach legionowa się nie da. Taksówkarz płacze jak robi kurs!
 4. asienka

  Gdzie na jesienny urlop w Polsce?

  Ja jeżdżę do hoteli w Serocku pod Warszawą np do hotelu Narvil. Można tam się dostać komunikacją lokalną albo taksówkami. Zazwyczaj biorę taksówki ze strony Taxi Serock i nie mam żadnego problemu żeby dojechać szybko i tanio. Polecam sprawdzić! Fajny urlop na jesień nad rzeką!
 5. Ja wyliczenia robię różne, ale jak wyjdzie mi mniejsza wartość (niedużo do przewiezienia) to zamiast brać dużą naczepę zamawiam po prostu taksówkę bagażową. Może być też zwykłę taxi ale moim zdaniem się nie nadaje. W okolicach warszawy (legionowo, nieporęt) zamawiam zawsze http://legionowo-taxi.pl - moim zdaniem ich kurs wychodzi najtaniej i przyjeżdżają najszybciej. Ja polecam.
×