Jump to content
Forum rolnicze

filip332

Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

 1. filip332

  Dom

  Ja mam domek letniskowy i musiałem wreszcie skorzystać z bardzo dobrego ubezpieczenia https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domku-letniskowego .Z tego ubezpieczenia naprawdę korzysta bardzo dużo osób i to na pewno jest bardzo dobrze.
 2. filip332

  Jak spędzacie czas wolny ?

  Ja w wolnym czasie uprawiam sport. Dodatkowo mógłbym każdemu kto uprawia sport polecić bardzo dobre ubezpieczenie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne-sportowe .Sam z tego ubezpieczenia korzystam od bardzo dawna.
 3. filip332

  Sport – rozrywka?

  Od bardzo dawna uprawiam sport i podjąłem decyzje że na pewno skorzystam z bardzo dobrego ubezpieczenia https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-turystyczne-sportowe .Lepiej mieć ubezpieczenie wykupione.
 4. filip332

  Ferie zimowe

  Jeśli ktoś wybiera się na ferie to bardzo dobrze zrobi jak wybierze bardzo dobre ubezpieczenie z https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-na-ferie-zimowe .Sam na ferie wyjadę w styczniu to na pewno z tego ubezpieczenia skorzystam.
 5. filip332

  Praca zagranicą

  Jak ja wyjechałem pracować zagranicę to skorzystałem z bardzo dobrego ubezpieczenia https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-na-wyjazd-do-pracy .Te ubezpieczenie poleciła mi moja bardzo bliska koleżanka.
 6. filip332

  Samochód - nowy czy używany?

  Każdy kto ma samochód na pewno powinien się zastanowić nad bardzo dobrym ubezpieczeniem. Sam na przykład zdecydowałem że na pewno skorzystam z bardzo dobrego ubezpieczenia https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-samochodu .
×