Jump to content
Forum rolnicze

luma

Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

 1. luma

  Zapchany brodzik

  Spróbuj chemii do udrożniania na początek a jak to nie pomoże to nie ma na co czekać, dzwoń po fachowca
 2. luma

  Obudowanie wanny

  Są do tego teraz tzw. płyty budowlane którymi skutecznie i sprawnie można między innymi obudować wannę ale i też zrobić półkę w łazience i tym podobne. Polecam zapoznać się z tematem.
 3. luma

  Rolnictwo

  W kwestii przydomowych upraw, od kilku lat hodujemy własne warzywa i zastawiam się czy na przyszły sezon nie pójść krok dalej i zainstalować sobie coś takiego https://www.tunelefoliowe.pl/produkt/tunele-foliowe-pvc/tunel-foliowy-bv4-[88-m2]-40-x-22--x-19-m-z-folia-uv4-z-zamkiem.html ? Napiszcie proszę, co o tym myślicie?
 4. luma

  Jak zaoszczędzić na ogrzewaniu?

  Z tym ogrzewaniem to nieraz i sama wymiana termostatów na nowe dużo potrafi zmienić.
 5. luma

  Aranżacja wnętrza

  Kiedyś próbowałem robić takie wizualizację na własna rękę ale jak zobaczyłem co zaoferował mi projektant wnętrz od siebie to dałem sobie spokój
 6. luma

  produkcja miodu

  Mam pytanie, czy jakbym chciał założyć własną pasiekę to muszę jakoś sprawdzać teren pod względem tego czy pszczoły będą miały skąd zbierać nektar ?
 7. Zdecydowanie wzrost dużo tu wyznacza, u nas syn od 7 roku zaczął z tym adapterem jeździć.
 8. luma

  Meble

  Pewnie, że warto robić meble na wymiar. U nas teraz dopiero po 5 czy 6 latach coś się lekko niektóre zawiasy rozklekotały. Tak przy okazji jak ktoś majsterkuję i zna jakiś sklep z takimi częściami to będę wdzięczny za namiary!
 9. luma

  Skoki spadochronowe

  Marzy mi się taki kurs od lat i coraz bardziej mnie ostatnio nachodzi aby się w końcu zapisać
 10. Ludzie będę pewnie w Rzeszowie potrzebował auto na lawetę wsadzić, ma ktoś sprawdzą firmę co pomoże ? Dostawczak mi padł i nie mogę dodatkowo go z biegu wyrzucić i nie mam jak samodzielnie odholować, będę wdzięczny za pomoc.
×