Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
elus55

Stylowa biżuteria dla mamy?

Recommended Posts

A co nosi Twoja mama? Zacznij może od zorientowania się czy woli złoto czy srebro :D to jest chyba najważniejsze. Ja uważam że warto zainwestować w jakiś ładny komplecik np kolczyki i naszyjnik. Kamienie można dobierać w różny sposób, na przykład pod kolor oczu czy tam ulubiony kamień, wiesz czy mama ma taki? Warto zwrócić uwagę na to jaka jest twardość kamienia, bo na przykład perły są piękne ale super miękkie i będą się rysować. Wiadomo, nie musi być to diament ale np kamienie księżycowe są mega ładne i dość twarde, tak że można je nosić na codzień :p jak szukasz innych inspiracji to może zajrzyj tutaj? https://www.sukceskobiety.pl/2019/08/26/bizuteria-na-wielkie-wyjscia-trendy/ jest kilka fajnych porad, może coś się przyda. Ja jestem dużą fanką ametystów, chociaż z nimi trzeba uważać bo mogą zmienić kolor na przezroczysty od dużej dawki słońca. Z ciekawych i niedrogich kamieni to jeszcze możesz poszukać opali, chociaż są trochę miękkie, więc to bardziej na biżuterię na specjalne okazje ;p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×