Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
iczes

Okna przesuwne

Recommended Posts

Jest wiele opcji na niezłe ładne okna, ostatnio brat zakupił nowe ona w firmie Internorm, Okna Przesuwne posiadają naprawdę niezłą ofertę, ciekawy nowoczesny design okien, duży wybór i niezłe ceny, sami zobaczcie na ich ofertę i się przekonajcie !

Share this post


Link to post
Share on other sites

W moim mieszkaniu mam duże okna balkonowe od zew zabezpieczone panelem szklanym. Jakie było moje zdziwienie kiedy okazało się ,że otwiera się tylko jedno skrzydło, a drugie niestety nie. Panel jest zamontowany tak blisko, że miałam ogromny problem żeby te okna umyć. Tragedia, nie wiem kto projektował te bloki. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy ktoś z Was posiada może okna przesuwne firmy Drutex? Pytam, ponieważ przede wszystkim zastanawiam się, czy firma akurat takie okna produkuje, a po drugie interesuje mnie ich jakość, ponieważ takie okna to też duże przeszklenia, więc muszą być one odpowiednio pozabezpieczane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja wam powiem że długo szukałem odpowiednich okien do mojego domu, potrzebowałem też drzwi przesuwanych na taras i balkon. W końcu zdecydowałem się zamówić u producenta https://okna-internorm.pl/ bo mieli energooszczędne okna które mi się spodobały oraz cena mi odpowiadała. Także polecam jak szukacie gdzie zamówić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może okna od firmy drutex by się sprawdziły? Widziałam, że firma ma bogatą ofertę okien pcv i wiele modeli innych.  Można na zamówienie nawet zamówić okna, drzwi czy rolety. Bezpieczny dom każdy z nas by chciał mieć, a więc warto zainwestować. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeszklenia są symbolem nowoczesnych pomieszczeń i pozwalają na wprowadzenie do przestronnych wnętrz jeszcze więcej światła. Drzwi przesuwne Eurocolor stanowią połączenie technologii, bezpieczeństwa i nowoczesnego designu. Zastosowany w nich system przesuwny pozwala na łatwe i lekkie przesuwanie nawet bardzo dużych skrzydeł. Co więcej, drzwi przesuwne hs posiadają próg wmontowany w posadzkę gwarantując wygodne i komfortowe przejście. Zobacz sobie ich ofertę na https://eurocolor.com.pl/drzwi_przesuwne_hs. Możesz też odwiedzić jeden z ich salonów, aby przetestować wybrane produkty, zobaczyć przekroje czy wzorniki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×