Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
alex55

Kredyt dla rolników

Recommended Posts

Dokładnie, kolega wyżej ma rację w 100% branie kredytu w obcej walucie w dzisiejszych czasach to wielkie ryzyko, czego doświadczyli Frankowicze. Dla nich najlepszą opcją są kredyty pozabankowe, z możliwością wypłaty pieniędzy czekiem GIRO którego nawet komornik nie wykryje ! Osobiście polecam www.aasapolska.pl i między innymi ASSA Pożyczki bardzo renomowana firma na rynku mi ostatnio pomogli i kupiłem mega prezent na ślub mojego syna !

Na kredyt w obcej walucie na pewno bym się nie zdecydowała. Znam sporo osób, które wciąż się męczą z takimi kredytami i przeklinają dzień, w którym je wzięli. Na szczęście, jest teraz opcja unieważnienia takiej umowy kredytowej. Kancelaria Katarzyny Piętka z Trójmiasta zajmuje się analizowaniem takich umów i szukania w niech elementów, które pozwoliły by na skuteczne nieważnienie umowy. Kancelaria profesjonalnie podchodzi do każdej sprawy, i jeśli po analizie okaże się, że nie istnieje opcja unieważnienia, to uczciwie o tym informuje klienta. Dlatego warto skorzystać z ich pomocy.

W dniu 18.04.2017 o 12:30, alex55 napisał:

Dokładnie, kolega wyżej ma rację w 100% branie kredytu w obcej walucie w dzisiejszych czasach to wielkie ryzyko, czego doświadczyli Frankowicze. Dla nich najlepszą opcją są kredyty pozabankowe, z możliwością wypłaty pieniędzy czekiem GIRO którego nawet komornik nie wykryje!

Ja to myślę, że dla nich najlepszą opcją wcale nie jest pobieranie kolejnego kredytu, tym bardziej poza bankowego. Lepiej jest po prostu skontaktować się z profesjonalną kancelarią, która może pomóc wybrnąć z tego problemu. Jak zastanawiasz się ile możesz na tym zyskać, to polecam zajrzeć na kalkulator frankowicza https://kancelariafrankowicza.pl/kalkulator-frankowicza/.