Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Motoryzacja - jakie auta posiadacie a jakie chcielibyście posiadać?

Recommended Posts

Jeśli szukacie idealnego miejsca gdzie moglibyście naprawić swój samochód to w AutoPlaza w Warszawie posiadają wybitnych specjalistów którzy mogą się zająć waszym samochodem, nowy ford warszawa to właśnie ich oferta w zakresie lakiernictwa i blacharski auta jak i pełną naprawy samochodu, dla mnie wykonali profesjonalną robotę, jestem z nich mega zadowolony !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz przymierzam się do zakupu auta i już nawet wypatrzyłam sobie mojego wymarzonego Peugeota na stronie www.atgarage.pl. Moja znajoma polecała mi tą stronę i faktycznie mają bardzo fajną ofertę i można wybierać w autach zarówno nowych jak i używanych. Ceny też są korzystne, a to chyba najważniejsze, więc myślę, że na dniach zdecyduje się ostatecznie na zakup mojego Peugeota.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brat wziął sobie Kadjara prościutko z salonu Dyszkiewicza https://dyszkiewicz.renault.pl/ Nie brał go właściwie pod uwagę, bo żona chciała Captura. Jednak dał się namówić na jazdę próbną jednym i drugim samochodem. Po krótkiej przejażdżce wiedział, że kupi Kadjara. Muszę przyznać, że to bardziej męskie auto. Odbierał mnie nim ostatnio z imprezy. Muszę przyznać, że to klasa auto. Żona też się przekonała do tej nowoczesnej linii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie jakbym miała wybierać auto marzeń to z pewnością byłoby to ferrari. Mój były w prezencie sprawił nam jazdę takim samochodem i co to był za dźwięk, muzyka dla uszu. Tak się rozmarzyłam, że już znalazłam mechanika. Serwis Ferrari Gdańsk wydaje na sprawdzoną miejscówkę. Pewnie gdyby mieli naprawiać moje wyimaginowane to spisaliby się na medal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest ogólnie wiele aut które ja chciałbym mieć, ale przede wszystkim na pierwszym miejscu stawiam pojazdy stare i antyczne. Jako, że interesuję się również mechaniką to chcę każdemu polecić bardzo ciekawy artykuł. Na stronie https://mechanik-bydgoszcz.com/samodzielne-naprawy/kable-wysokiego-napiecia-w-samochodzie-jak-je-sprawdzic-i-wymienic/ bardzo fajnie opisano to jak można sprawdzić i wymienić kable wysokiego napięcia w aucie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prywatny samochód mi odpowiada, za to w firmie już same graty zostały. Chciałbym rozszerzyć flotę o jakąś fajną ciężarówkę, no ale czasy są takie, że obroty nie rosną, a w portfelu też coraz mniej. Także na razie zakup nówki odpada. Znajomi mi mówią, żeby wziąć w leasing, ale ja się na tym nie znam kompletnie. Może ktoś z was coś doradzi albo podsunie jakieś sensowne rozwiązanie? Tutaj https://mleasing.pl/ znalazłem ciekawą ofertę, myślicie że się opłaci? Na straty sobie raczej nie mogę pozwolić, dlatego chciałbym podjąć rozsądną decyzję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×