Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
agrosklep

CZĘŚCI DO MASZYN ROLNICZYCH I CIĄGNIKÓW

Recommended Posts

Zapraszam Wszystkich na naszą stronę
jak również do sklepu na allegro
Posiadamy w sprzedaży części do kombajnów, maszyn rolniczych i ciągników jak również części aparatury paliwowej oraz dużo innych
Posiadamy konkurencyjne ceny. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam ja również chciałbym zaprosić do naszego sklepu internetowego https://www.domix-agro.pl/. W ofercie posiadamy części robocze do pługów, agregatów podorywkowych, bron talerzowych i aktywnych, kultywatorów, siewników, głęboszy, maszyn do uprawy bezorkowej, filtry Hifi, oleje. Zapraszam do zapoznania się z cała naszą oferta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie rzeczy jak części zamienne do ciągników czy maszyn, znajdziecie w https://www.agropomoc.pl mają też stacjonarny sklep, który jakiś czas temu został otwarty w Tarnowie Podgórnym, może jest tu ktoś z okolic. Bardzo sprawnie realizują zamówienia, części są dobre jakościowo,  mogą też fachowo doradzić jak nie jesteśmy pewni zakupu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Firma Lukbar to serwis maszyn rolniczych wszystkich marek, samochodów ciężarowych, samochodów osobowych agregatów chłodniczych klimatyzacji oraz wind samozaładowczych. Wykwalifikowana kadra pracownicza, dostęp do specjalistycznych programów diagnostycznych oraz dostęp do szerokiej gamy części zamiennych sprawia że jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdą usterką i rozwiązać ją możliwie jak najszybciej. Zajmujemy się naprawą skrzyni biegów, remontami silników, konserwacją oraz sprzedażą części zamiennych do wszystkich maszyn rolniczych. Zajmujemy się sprzedażą maszyn rolniczych czołowych producentów takich jak: Fendt, Massey Ferguson, Sulky, Monosem, Gregoire Besson.

Sprzedaż maszyn marek:
- Fendt
- Challenger
- Massey Ferguson
- Monosem
- Sulky
- Gregoire Besson
- Rabe 
- Fella
- Unia Group
- Agrisem 
- Berthoud
- Krukowiak

Marki i specjalizacje

- Fendt
- Massey Ferguson
- Kramer
- Amazone
- Monosem
- Sulky
- Unia Group
- Metaltech
- Expom
- Samasz
- Fella
- Challenger
- Mx
- Stoll
- Lemken
- Bizon
- Class
- Ursus
- Zetor

Produkty i usługi

Naszą ofertę kierujemy zarówno do dużych i małych przedsiębiorstw oraz do osób indywidualnych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno w sprzedaży, naprawie jak i serwisie:

- sprzedaż ciągników, naprawa ciągników, serwis ciągników
- sprzedaż pras, naprawa pras, serwis pras
- sprzedaż maszyn rolniczych, naprawa maszyn rolniczych, serwis maszyn rolniczych 
- sprzedaż przyczep, naprawa przyczep, serwis przyczep
- sprzedaż kombajnów, naprawa kombajnów, serwis kombajnów
- sprzedaż kombajnów zbożowych, naprawa kombajnów zbożowych, serwis kombajnów zbożowych 
- sprzedaż pługów, naprawa pługów, serwis pługów
- sprzedaż siewników, naprawa siewników, serwis siewników
- sprzedaż agregatów uprawowych, naprawa agregatów uprawowych, serwis agregatów uprawowych
- sprzedaż agregatów, naprawa agregatów, serwis agregatów 
- sprzedaż siewników zbożowych, naprawa siewników zbożowych, serwis siewników zbożowych
- sprzedaż ładowaczy czołowych, naprawa ładowaczy czołowych, serwis ładowaczy czołowych 
- sprzedaż wozów paszowych, naprawa wozów paszowych, serwis wozów paszowych
- sprzedaż kosiarek, naprawa kosiarek, serwis kosiarek
- sprzedaż zgrabiarek karuzelowych, naprawa zgrabiarek karuzelowych, serwis zgrabiarek karuzelowych
- sprzedaż bron talerzowych, naprawa bron talerzowych, serwis bron talerzowych
- sprzedaż pługów obracalnych, naprawa pługów obracalnych, serwis pługów obracalnych
- sprzedaż pługów zagonowych, naprawa pługów zagonowych, serwis pługów zagonowych
- sprzedaż maszyn do sadzenia ziemniaków, naprawa maszyn do sadzenia ziemniaków, serwis maszyn do sadzenia ziemniaków
- sprzedaż maszyn do zbierania ziemniaków, serwis do zbierania ziemniaków, naprawa maszyn do sadzenia ziemniaków
- sprzedaż pras zwijających, naprawa pras zwijających, serwis pras zwijających
- sprzedaż pras kostkujących, naprawa pras kostkujących, serwis pras kostkujących
- sprzedaż przyczep, naprawa przyczep, serwis przyczep
- sprzedaż wywrotek, naprawa wywrotek, serwis wywrotek

 

LUKBAR

Wróblew 50
98-285 Wróblew

Krzysztof Pędzik

tel 882 194 685

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wysokiej klasy części zamienne do maszyn rolniczych dostaniecie u Kagro. Pomagają w doborze właściwych i zawsze służą poradą w sprawach dotyczących eksploatacji i użytkowania. Kupuję u nich już od długiego czasu i za każdym razem transakcja przebiega sprawnie od ręki. U nich mam pewność dobrej ceny i porządnej jakości. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja zawsze kupuje wiele części do JCB wszystkie zamawiam w tym sklepie internetowym i jestem z nich bardzo zadowolony. Jeśli potrzebowałabyś wysokiej jakości części zamiennych do maszyn rolniczych bądź budowlanych, to na pewno coś tam znajdziesz. Jeśli ktoś byłby zainteresowany, to polecam tę stronę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W trakcie zbioru trawy nastąpiła awaria ciągnika i nie mogliśmy dowozić trawy do silosu. Na szczęście udało się mechanikowi zakupić brakujące części u Agroperfekt. To wyjątkowo dobrze zaopatrzony sklep.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W przypadku awarii kół pasowych i tulei tapera z niezawodną pomocą przyjdzie Centrum Techniczne Gałązka, które poprzez stronę https://kolapasowe24.pl/ prowadzi sprzedaż wysokiej klasy części zamiennych do maszyn. Aby zminimalizować czas przestoju sprzętu, można skorzystać z fachowego doradztwa i szybkiej wysyłki części, które z powodzeniem będą służyć przez długi czas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W końcu znalazłam odpowiedni wątek. Wraz z mężem przejęliśmy ziemię po moim ojcu i chcemy w to zainwestować. Na początku warto odrestaurować stare maszyny. Czy ktoś z Was zamawiał części rolnicze Bednar - Strom z https://czescirolnicze.eu/strom-export-m-30.html? Jestem świeża w tym temacie więc proszę o zaopiniowanie tego producenta.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie ja nigdy takich części tak naprawdę nie potrzebowałem i zresztą jestem zdania, że najważniejsze dla mnie są kwestie związane z mechaniką samochodową. Muszę dodać, że nawet sam niedawno natrafiłem na świetny wpis https://biznews.com.pl/transport-i-motoryzacja/23736-volkswagen-garbus-najczestsze-usterki-i-propozycje-rozwiazan gdzie doskonale opisano jakie są najczęstsze usterki w pojazdach takich jak VW Garbus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie gdy jeszcze chodzi o same części zamienne do naszych samochodów to ja również jestem zdania, że dobrze jest wiedzieć jakie są najpopularniejsze zamienniki. Na pewno bardzo dokładnie o tym napisano w https://lowiczanin.info/pl/651_materialy-partnera/295698_najpopularniejsze-marki-zamiennikow-czesci-samochodowych.html i jak dla mnie takie kwestie bardzo dobrze jest znać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×