Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
goko

Rodzaje klimatyzacji

Recommended Posts

Planujemy rozbudowę naszego biura, mamy wiele pokoi i chcemy wreszcie pozakładać klimatyzację. Jaki rodzaj i jakie klimatyzatory najlepiej w tym celu zastosować? Przeglądam tutaj różne artykuły  https://www.klimatyzacja.pl/klimatyzacja/produkty/urzadzenia-i-wyposazenie/agregaty-wody-lodowej  ale kompletnie się nie znam na takich różnych systemach i nie wiem na co najlepiej się zdecydować 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie doskonałą alternatywą dla standardowych klimatyzacji jest rekuperacja. Tu jest mnóstwo informacji na ten temat https://koszykhydraulika.pl/rekuperacja,c320,pl.html i po przeczytaniu ich myślę, że rozsądni przedsiębiorcy zamiast inwestować w instalacje klimatyzacji, która wysusza powietrze i tworzy nieprzyjazny mikroklimat powinni zdecydować się właśnie na rekuperację, która zapewnia stały dostęp do świeżego powietrza, reguluje poziom wilgoci w pomieszczeniach i reguluje wysokość temperatury. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że poza klimatyzacją dobrze byłoby zainteresować się tematem wentylacji z rekuperacją. Jeśli poszukiwałbyś firmy, która mogłaby ją dla Ciebie zainstalować, skontaktuj się z firmą https://www.bartoszwentylacja.com.pl/oferta/rozwiazania-dla-domu a jestem pewna, że Ci pomoże. Decydując się na rekuperację możesz liczyć na niższe rachunki za ogrzewanie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybór odpowiedniego systemu klimatyzacji powinniśmy pozostawić profesjonalistom. Z tego co wiem to ta firma montuje klimatyzacje w Łodzi - https://erco-lodz.pl/ Czytałem na jej temat wiele pozytywnych opinii więc myślę, że możecie się z nią skontaktować. Ich klimatyzacje odpowiadają oczywiście za ochłodzenie powietrza, ale również je oczyszczają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważniejsze będzie to, by jak najlepiej zadbać o Wasze zdrowie i zabezpieczyć się przed zanieczyszczeniami. Niestety, ale w Polsce mamy poważne problemy ze smogiem, dlatego też powinniście zajrzeć do  http://smogowicze.pl/ i dowiedzieć się, co zrobić, by się przed tym uchronić. Jeśli zbagatelizujecie ten temat, to Wasze zdrowie może na tym bardzo ucierpieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wentylatory kanałowe znajdują zastosowanie w wentylacji wywiewnej i nawiewnej mieszkań, biur, sklepów, lokali gastronomicznych. Mogą współpracować z domowymi okapami kuchennymi wyposażonymi w filtry przeciwtłuszczowe. Mogą również służyć do nawiewania powietrza świeżego, zewnętrznego do pomieszczeń – np. do jadalni, sal konferencyjnych oraz do wszystkich pomieszczeń zbiorowego przebywania ludzi. Czy więc taki wentylator https://www.wentylatorysklep.pl/wentylatory-kanalowe,30.html nada się do mojej restauracji? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×