Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jeremi01

Kredyt dla rolników

Recommended Posts

Witam,
jestem przedstawicielem Banków Polski. Zajmuję się kredytami dla rolników. Małych dużych oraz średnich gospodarstw. Zapewniam doradztwo oraz opiekę kredytową do momentu spłacenia kredytu. Staram się pomagać rolnikom w uzyskaniu jak najlepszego kredytu na zakup nowego sprzętu, ponieważ sam posiadam posiadam gospodarstwo i wiem, że są momenty w których potrzebne inwestycje. Wszystkie kredyty udzielane są przez banki, nie posiadam w swojej ofercie parabanków oraz chwilówek. Wyliczenie zdolności oraz sprawdzenie BIK-u jest darmowe. Więcej informacji:

664-203-510 lub karolzwolinski@gmail.com

Z poważaniem,
Karol Zwoliński
Doradca ds. Sprzedaży Produktów Bankowych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pierwsza taka pożyczka może być za free ale kolejne są już kosztowne. Warto mieć to na uwadze, jeżeli chcesz w przyszłości korzystać z takich rozwiązań. Finansowanie inwestycji jest na ogół uproszczone, ponieważ nie wymaga w przypadku pożyczek pozabankowych przedstawiania tak dużej zdolności kredytowej.

 

Przedstawiania całej masy zaświadczeń i wizyt w wielu urzędach. Jednak jeśli tylko chcesz skorzystać z oferty bankowej to są instytucje, które oferują nie tylko uproszczone procedury, lecz również niższe koszty finansowania. Do takich podmiotów należą przykładowo PKO BP oraz opisany na blogu https://opinierum.pl/ing-bank-opinie-oceny-klientow/ ING Bank Śląski posiadający dobre opinie wśród klientów. Nie jest instytucja finansowa, która obciąża nadmiernymi opłatami. Zaś posiadając Konto osobiste w Banku ING daje możliwość uzyskania debetu w rachunku. Co moim zdaniem jest dość dużą zaletą. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że odpowiednie, dojrzałe podejście do pożyczek i kredytów to podstawa. Ja szukałam ostatnio różnych ofert np. na https://concash.pl/pozyczki-bez-bik-i-krd. Okazuje się, że pożyczek jest bardzo wiele rodzajów jak np. pożyczka długoterminowa czy krótkoterminowa. Trzeba się wpierw upewnić jaki wariant jest najbardziej opłacalny. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tani kredyt rolniczy, na niskim oprocentowaniu, którego spłata rozłożona jest na dogodny okres dla kredytobiorcy to nic złego - wręcz przeciwnie. Często zgłaszają się do nas Rolnicy, którzy prowadzą gospodarstwa rolne i posiadają kredyty w Bankach Spółdzielczych na marży 3,5 - 4,5 p.p. Za naszym pośrednictwem można uzyskać finansowanie bez zabezpieczeń rzeczowych na marży 0,8 - 0,9 p.p. jest to obniżenie kosztów o 2,6 - 3,6% to przy kredycie np. 6 000 000.00 PLN daje konkretne oszczędności dla gospodarstwa. Po co płacić więcej jak można mniej? :) zapraszamy na stronę internetową: www.efce-group.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×