Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
nowak1

Borelioza

Recommended Posts

Borelioza jest bardzo groźną chorobą i nieleczona może mieć poważne skutki dla naszego zdrowia lub nawet życia. Niestety wiele osób nie zdaje sobie w ogóle sprawy z jej występowanie, a to właśnie odpowiednia diagnostyka pozwala na skuteczne leczenie. Możecie się o tym więcej dowiedzieć na http://boreliozaonline.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Badanie kleszcza pozwala na uniknięcie długotrwałej antybiotykoterapii. Pozwala też zredukować koszty. Leczenie boreliozy w zaawansowanym stadium wiąże się z bardzo dużym wydatkiem na antybiotyki, leki osłonowe, a często również leczenie powikłań boreliozy. Przeczytajcie o kleszczach w skórze na https://zbadajkleszcza.pl/kleszcz-w-skorze/ znajdziecie tu wszelkie porady jak postępować, gdy zostaniecie ugryzieni. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie tylko, czego konkretnie potrzebujecie? Na pewno musicie być świadomi tego, że to lekarz powinien zdecydować, co konkretnie może Wam pomóc. Wiem, że takie środki jak chociażby nifuroksazyd możecie dostać w aptece, ale to od obranego sposoby leczenia będzie zależało, co powinniście przyjmować. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×