Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
juras77

Co na dach?

Recommended Posts

Czy Waszym zdaniem dobrym rozwiązaniem jest położenie na dachu łupka naturalnego? Czy to się sprawdza? Bo przyznam, że bardzo spodobało mi się takie rozwiązanie. Znalazłam już nawet firmę, w której można go kupić:

http://www.lupekdachowy.com/trwalosc-i-elegancja . A Wy, co macie na swoim dachu, zwykłą dachówkę? Ten łupek naturalny dostępny jest też w wersji na elewację, ścianę oraz podłogę. Ale mnie najbardziej odpowiadałoby zrobienie z dachu z łupka dachowego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Wielu z Was zastanawia się jak pomalować dach i czym. Wiosna, wiosna i jeszcze raz wiosna. Czas budzenia się wszystkiego do życia jak i również czas, kiedy zabieramy się za prace porządkowe wokół domu. To również czas remontów mniejszych i większych w naszym domu. Zapamiętajcie, więcej dowiecie się na https://centrokolor.pl/JAK-POMALOWAC-DACH-W-4-KROKACH-blog-pol-1555503660.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postawienie dachu czy daszku nad drzwiami do naszego domu wymaga analizy wielu ofert. Nie wybierałbym pierwszej lepszej oferty. Warto się zastanowić zanim się zdecydujemy zamówić określony dach czy daszek.

 

 

------------------------------------------------------------------

daszki z poliwęglanu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dach jest moim największym zmartwieniem. Nie mogę zdecydować jaki typ dachu wybrać. Proszę Was o wsparcie, za które z góry dziękuje. Pozdrawiam serdecznie.

 

 

-----------------------------------------------

wpusty dachowe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×