Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Hurtownia odzieży

Recommended Posts

Jeśli szukalibyście dodatkowo firmy, która zajmuje się odzieżą promocyjną, to polecam sprawdzić ofertę Exito Group http://exitogroup.fotl.pl/ Firma ma naprawdę szeroki wybór koszulek, T-shirtów, bluz oraz szortów. Ja wykonałem do swojej firmy 30 sztuk ubrań reklamowych i jestem z nich bardzo zadowolony. Mam je już chyba z rok i nadal bardzo dobrze się trzymają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modele chłopięcych spodni dresowych są właściwie takie same, jak w przypadku spodni męskich, a różnica polega tylko na rozmiarze. Dla chłopca warto wybrać przede wszystkim ciemniejsze spodnie dresowe, dlatego że nie będą się tak mocno brudzić, kiedy dziecko będzie szalało na podwórku lub na treningu. 

 

________________________________

spodnie męskie duże rozmiary

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grunt to znaleźć styl ubioru, który będzie Wam w pełni odpowiadał. Ja uważam, że dzisiaj jest o tyle prościej, że każdy może dzisiaj posłużyć się internetem i w ten sposób zainspirować się do poszczególnych zakupów. Ja widziałem na stronie  https://www.denley.pl/pol_m_Odziez-meska_Krotkie-spodenki_Jeansowe-947.html ciekawe spodenki i ciekawi mnie, czy warto byłoby na nie stawiać. Jakie jest Wasze zdanie w tym temacie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×