Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
nowak1

Magazyn

Recommended Posts

Aby optymalnie zaprojektować wyposażenie magazynu warto skorzystać z pomocy doświadczonej firmy. Bardzo ciekaw rozwiązania magazynowe oferują specjaliści z Data Consult. U nich można zamówić regały przesuwne  https://dataconsult.pl/regaly-przesuwne/  , wózki systemowe a także nowoczesne oprogramowanie do zarządzania magazynem. Całe wyposażenie zawsze dobierane jest pod katem oczekiwań konkretnego przedsiębiorstwa.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli już jesteśmy w temacie magazynów i zakładania własnej firmy to polecam  zajrzeć na stronę http://lean-tech.pl  Ich nowoczesne rozwiązania (np.  robot mobilny ) stanowią nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów wykorzystując inteligentną kombinację wielu technologii. Ogólnie mówiąc to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w swoich magazynach używacie wag? Jest to pytanie retoryczne ponieważ każdy magazyn powinien wyposażony być w wagę. Zastanawiam się czy są to wagi analityczne takie jak te  ? https://www.moga.pl/wagi-laboratoryjne-analityczne Dokładność odczytowa 0,1mg oraz precyzyjne układy pomiarowe gwarantują krótki czas stabilizacji pomiarów. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na magazynie na pewno przydadzą Wam się również różne rodzaje palet drewnianych do składowania towarów. Na stronie http://www.bielsko.biala.pl/firmy/porady/856/europaleta-a-paleta-przemyslowa-czym-sie-roznia-ktora-wybrac możecie przeczytać sobie ciekawy artykuł, który podpowie Wam, jakie palety najlepiej wybrać. My akurat korzystamy na naszym magazynie z wysokiej jakości palet euro :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×