Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Agnieszka R

kredyt dla rolników

Recommended Posts

Bankowy kredyt dla rolników do 200tyś bez zabezpieczeń

  • DO 200 000 ZŁ
  • NISKIE OPROCENTOWANIE OD 8%-12%
  • DO 60 MIESIĘCY ( 5 LAT)
  • NA DOWOLNY CEL
  • NA OŚWIADCZENIE
  • BEZ ŻYRANTÓW I PORĘCZYCIELI
  • BEZ ZABEZPIECZEŃ

 

W OFERCIE RÓWNIEŻ LEASING DLA ROLNIKÓW

 

 

694-288-912

MOŻESZ PRZYSŁAĆ SMS O TREŚCI „ROLNIK”

ODDZWONIMY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarówno leasing jaki i kredyt wiążą się z pewnym ryzykiem. Jeśli jednak przedsiębiorstwo rolne dynamicznie się rozwija zdecydowanie warto postawić na leasing i dostosować jego formę do własnych możliwości. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrą ofertę ma firma Provema https://provemacredit.pl/?7483f2. Udziela pożyczek bardzo szybko, a do tego bezpiecznie. Na ich stronie wszystko jest napisane bardzo jasno, a umowa nie zawiera żadnych haczyków. Można się z nimi łatwo skontaktować. Warto tylko pamiętać, żeby wszystko spłacić w odpowiednim terminie. Można poczytać o wszystkim na ich stronie, więc polecam tam zajrzeć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też właśnie zaciągnąłem kredyt na kilka maszyn, jestem na etapie rozbudowywania swojego przemysłu spożywczego. Chciałem kupić pompy przemysłowe, tylko nie za bardzo wiem które będą najlepsze. Przeglądałem na tej stronie https://www.pompy-polska.pl/pompa-przemyslowe Co myślicie? Wyglądają na bardzo porządne, zależy mi na dobrym i wytrzymałym sprzęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 2.07.2019 o 14:15, adrianhy6 napisał:

Nie wiem, czy kredyt to dobra opcja, w szczególności jeśli chodzi o rolników. Ciekawsza wydaje się ta oferta: https://www.sgbleasing.pl/oferta/pozyczka-agro-dla-rolnikow/ Można decydować o częstotliwości spłaty i wysokości rat. Taką pożyczkę można zaciągnąć na dowolną maszynę rolniczą nową i używaną.

Ja polecam skorzystać z pomocy i fachowego wsparcia [url=https://multiinicjatywa.pl/kredyty-dla-rolnikow]https://multiinicjatywa.pl/kredyty-dla-rolnikow[/url] Doradcy z tej firmy pośredniczą w udzieleniu  kredytów i pożyczek dla firm uwzględniając najbardziej elastyczne i indywidualne podejście do Klienta oraz dopasowując ofertę kredytową do  specyfiki branży klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli poszukujesz dobrej oferty pożyczkowej, warto zapoznać się z ofertą https://lowcachwilowek.pl/darmowe-chwilowki/ . Firma udziela przyjaznych pożyczek ratalnych na kwotę nawet 10 tysięcy złotych. Oferta firmy skierowana jest przede wszystkim do kobiet, które potrzebują pożyczyć dodatkową gotówkę. Atrakcyjne warunki, wysoka przyznawalność i minimum formalności z pewnością spodobają się pożyczkobiorcom poszukującym pożyczek bez wychodzenia z domu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wejdź sobie na stronę http://kapuszka.pl/ aby sprawdzić, czy coś jest napisane na temat kredytów rolniczych. Ja dzięki tej stronie wybrałam naprawdę korzystną ofertę kredytową, ponieważ w końcu dowiedziałam się, na co mam zwracać uwagę. Liczę, że i Wam informacje na tej stronie bardzo się przydadzą. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×