Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
goldi

Jakiej marki elektronarzędzia?

Recommended Posts

Wkrętarka, szlifierka kątowa czy bruzdownica. W jakie marki warto wchodzić, a jakich lepiej unikać. Chodzi o wytrzymałość i niezawodność. Pytam, bo pod wieloma niby znanymi markami ukrywają się chińskie podróbki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam wiertarkę z firmy graphite, mało popularna firma, ale sprzęt służy mi już 7 lat - więc chyba jest dobrze. Kosztowała około 250 zł, więc cena też przystępna. Pneutrend stąd mam szlifierkę, tylko, że ta akurat jest o wiele droższa. Jednak służy mi do dodatkowej pracy, więc nie żałowałem pieniędzy. Taka szlifierka to koszt rzędu 1300 zł, kupowana była 3 lata temu, teraz nie orientuje się  w jakiej cenie. Ze swojej strony to ja nawet polecam wziąć jakąś pożyczke https://loando.pl/wpis/porownywanie-ofert-pozyczek bo dobrze zainwestowanie pieniądze zawsze się zwracają

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie są to całkiem ważne kwestie, ale tak naprawdę ja nie wiem czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym jak należy właściwie przechowywać sprzęt elektroniczny. Akurat ja jestem zdania, ze bardzo dokładnie na ten temat napisano w artykule https://mojetychy.pl/is,jak-przechowywac-stary-sprzet-elektroniczny,270925,814442.html więc jak macie chwilkę to polecam wam zapoznanie się z tym wpisem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×