Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
gimo24

Jeszcze firma

Recommended Posts

Jeśli ktoś z Was prowadzi jeszcze firmę i potrzebowałby, np. wyceny wartości niematerialnych, wyceny spółki albo doradztwo finansowe w sprawach prawnych, to polecam Wam firmę Cann Advisory, która się właśnie w tym specjalizuje. POza tym możliwe jest również doradztwo dla sektora medycznego czy utrata wartości aktywów . Takie wspomaganie w przeprowadzaniu testów na utratę wartości aktywów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mają własną firmą nie zapomnijcie o tym że potrzebuje ona dobrej strony www, szybkiej i dobrze zaprojektowanej. Nazwa.pl ma dobra ofertę na hosting, tam polecam wykupić bo mają profesjonalną ofertę. Sam u nich mam serwer i jestem zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prowadzę małe przedsiębiorstwo od kilku lat. Miałem sprawdzonego przewoźnika, ale niestety ze względu na pandemię musiałem zrezygnować z jego usług, a teraz szukam firmy transportowej zajmującej się spedycją międzynarodową. Dobrze by była żeby firma miała siedzibę na Śląsku. Znajomy polecał mi tę ofertę - https://www.3cargo.com/pakiet-mobilnosci/ Strona wygląda nieźle, a pakiet usług jest szeroki. Muszę jeszcze pomyśleć nad wyborem. Doradzicie mi coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli prowadzicie firmę i potrzebujecie specjalisty z zakresu ochrony danych osobowych, to polecam usługi Centrum Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji -  Abi Info.  U nas w firmie zajmują się tym zagadnieniem i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy . Przygotowali dla nas i wdrożyli odpowiednie programy idealnie dopasowane do naszych potrzeb, wykonują audyty, pomagają przy kontakcie z klientem w tym zakresie, służą pomocą w przypadku incydentów. Firma prowadzona jest przez doświadczonego w tym temacie i posiadającego dogłębną wiedzę właściciela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otóż to. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że dzisiaj warto stawiać na nowoczesne rozwiązania. Dzisiaj wiele osób stawia na sklepy internetowe, co mnie nie dziwi, bo faktycznie daje to spore możlwości rozwoju firmy. Zajrzyjcie do  https://www.cstore.pl/blog/platformy-sprzedazowe-b2b/ i sami się przekonajcie, dlaczego warto pójść w tym kierunku. To ważna rzecz, dlatego też warto zwrócić na to uwagę już teraz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jaki sposób dbacie o rozwój w Waszej firmie? Osobiście chciałbym Wam polecić agencję eventową, która organizuję wydarzenia mające na celu poprawienie jakości relacji w zespole. Jeżeli jestescie zainteresowani ich usługami, to polecam Wam  warsztaty online

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×