Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
kevin

Jak reklamować biznes?

Recommended Posts

Jeżeli prowadzicie biznes i szukacie skutecznych sposobów promowania swoich usług, warto zapoznać się z narzędziem marketingowym https://serwersms.pl. Jest to system służący do wysyłki powiadomień sms, to dobra opcja, jeżeli chcemy usprawnić komunikację ze stałym klientem. W ten sposób można informować o zniżkach, czy nowych produktach wprowadzonych do oferty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamowanie biznesu przez Internet powinno odbywać się dzięki SEO/SEM oraz social media, ponieważ są to najskuteczniejsze działania marketingowe. Warto także zaopatrzyć się w rozwiązania anegis które są niezwykle pomocne, ponieważ upraszczają prowadzenie wszelkiej dokumentacji firmowej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim w Internecie. Jest to miejsce gdzie z łatwością będzie mógł nas odnaleźć potencjalny klient, a my będziemy mogli tanio i skutecznie się zareklamować. Internet stwarza nam zupełnie nowe możliwości pokazania swojej firmy i zareklamowania usług, które świadczymy. Począwszy od swojej własnej strony internetowej, przez spisy przedsiębiorstw na danym terenie aż po przeróżne portale społecznościowe. Przewagą reklamy w Internecie nad tą konwencjonalną, tradycyjną jest jej szeroki zasięg oraz duże dotarcie do wielu osób. Poza tym w Internecie możemy bardzo tanio, a nawet za darmo reklamować swoją firmę. Na przykład założenie profilu naszej firmy na portalach społecznościowych jest zupełnie darmowe. Jeśli sami nie potrafimy poradzić sobie z reklamą w Internecie, są na rynku firmy, które za opłatą kompleksowo zajmą się promowaniem naszej firmy w sieci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kilka sposobów

strona na facebooku

reklama advords

jak równeiż reklama tradycyjna ( nadal ma baredzo duża siłę rażenia ponieważ w sieci często bardzo trudno jest reklamować biznesy, które maja dujża konkurencję.....).

 

Polecam zaglądać sobie również na blogi tego typu:

http://www.szkolaprzedsiebiorczosci.com.pl/

 

Z racji tego,ze jest tam wiele informacji o prowadzeniu biznesu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla małych biznesów może to starczy, ale jeśli mamy większą firmę to konieczne będą kampanie SEM z Aurora Creation , tak by dotrzeć do szerszej publiczności. W tym momencie adwordsy i remarketing przeżywają renesans, sieć google stale się poszerza, a to dziesiątki tysięcy dziennie potencjalnych klientów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Święta prawda także dzisiaj. Najpierw zadbaj o dobry produkt czy usługę, odpowiednią obsługę klienta, a dopiero potem zajmij się reklamą. Zanim wydasz złotówkę na reklamę upewnij się, że Twoja oferta satysfakcjonuje klientów. Jeśli to co proponujesz nie podoba się klientom to reklama w niczym nie pomoże, a przysporzy tylko dodatkowe koszty.

Często przedsiębiorcy oferuję niedopracowaną i niewyróżniającą się usługę, zlecają reklamę, po czym nie widząc efektów dochodzą do wniosku, że to reklama nie działa. Zamiast dopracować ofertę szukają nowej formy reklamy i cała sytuacja się powtarza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm reklama w internecie nie zawsze się sprawdza, zależy czy chcemy działać lokalnie czy nie. Zdecydowanie skuteczną reklamą jest promocja na np. targach. Firma Berkano EXPO http://www.berkano.pl/organizuje takie stoiska targowe i galeryjne. Mają spore doświadczenie w branży i wiele udanych współprac na koncie. Warto do nich zadzwonić i im zaufać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli prowadzicie własne biznesy, to na pewno wiecie, jak ważna jest w firmie ochrona danych osobowych. Właśnie dlatego polecam przeprowadzić w firmie specjalny audyt zgodności z przepisami RODO, o którym mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/oferta-dla-firm/audyt-zgodnosci-z-rodo/. Dzięki temu będziecie wiedzieli, co w Waszej firmie działa dobrze, a co ewentualnie trzeba by było poprawić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie dla obytych z tematem. Czy lepiej jest zajmować się księgowością i rachunkami w swojej własnej firmie samodzielnie czy lepiej zlecić to do jakiegoś biura rachunkowego? W mojej firmie zastanawiam się nad wdrożeniem systemu HR z https://sidgroup.pl/oferta/zarzadzanie-kadrami/operacyjny-hr. Ze względu na dużą ilość biur rachunkowych na rynku ceny za ich usługi już nie są tak wygórowane jak kiedyś, więc na pewno wybór biura jest dużą oszczędnością czasu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie akurat ciekawą opcją jest coś oryginalnego i niebanalnego, czyli odzież reklamowa z nadrukiem. Strona https://www.odziezdoreklamy.pl takową odzież oferuje i można zamówić u nich propozycje najlepszej jakości. Jeśli tylko chcecie, to zerknijcie sobie i wybierzcie coś idealnego dla swojej firmy. Pracownicy na pewno będą zadowoleni, a reklama przyniesie oczekiwane efekty.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×