Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym zaoferować profesjonalne przewody rozruchowe o przekroju żyły miedzianej do 50 mm2 w grubej izolacji, zakończone dużymi, porządnymi zaciskami.

 

Pokrótce opiszę budowę przewodów:

 

- MIEDZIANY kabel polskiej produkcji , wykonany wg standardu H01N2-D 100/100V (certyfikat zgodności nr A1/09);

- Miedziane, cynowane końcówki oczkowe spełniają wymogi normy PN-90/E-06401/02;
- zaciśnięte z siłą 20 ton, zgodnie ze standardem DIN/VDE do przewodów izolowanych ASX Sn, co gwarantuje trwałe połączenie, które nie poluzuje się w trakcie eksploatacji;
- metalowe żabki z wkładem miedziowym zapewniające najmniejsze straty, są wykonane bardzo solidnie, cechują się wysoką trwałością, średnica  rozwarcia 45 mm.

 

Połączenie elementów najwyższej jakości gwarantuje trwałość na najwyższym poziomie, narzędzie nie zużywa się, jest trwałe, wytrzymałe i odporne na upadki, w przeciwności do plastikowych odpowiedników.

 

Przewody zapewniają bardzo wysoką skuteczność odpalania, bez zbędnego oczekiwania na „podładowanie akumulatora”. Wystarczy podpiąć drugi akumulator i od razu można odpalać silnik.

 

Każdy wariant wykonywany jest w dowolnie wybranej długości z najwyższą starannością. Serdecznie zapraszam do zakupu kabli rozruchowych najwyższej jakości.

 

Serdecznie zapraszam do kontaktu pod adresem email: info@tomano.pl

 

Więcej informacji na TOMANO.PL

 

dsc89621.jpg

 

dsc88511.jpgdsc88301.jpgdsc87231.jpgdsc87261.jpgdsc90941.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Akurat ja bardziej na ten moment skupiam się na akumulatorach i zacząłem zastanawiać się czym różni się akumulator litowo-jonowy od tradycyjnego. Jak zacząłem szukać to tak naprawdę dopiero na stronie https://wokolmotoryzacji.pl/czym-rozni-sie-akumulator-litowo-jonowy-od-tradycyjnego/ udało mi się znaleźć właściwą odpowiedź na to pytanie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeglądając różne typy akumulatorów, natknąłem się na artykuł wyjaśniający różnice między akumulatorami żelowymi a AGM. Możecie go znaleźć pod tym adresemhttps://trybawaryjny.pl/jaka-jest-roznica-miedzy-akumulatorem-zelowym-a-agm/. Jest to bardzo cenne źródło informacji dla każdego, kto zastanawia się nad wyborem odpowiedniego akumulatora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie natknąłem się na bardzo interesujący artykuł o żywotności akumulatorów litowo-jonowych https://kacikmajsterkowicza.com/jaka-jest-zywotnosc-akumulatorow-litowo-jonowych/ i jak najbardziej są to ważne sprawy. Wskazuje on na to, jak wiele czynników wpływa na żywotność tych akumulatorów, w tym na to, jak są ładowane, jak są przechowywane i jak są używane. Myślę, że warto się z tym zapoznać. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że kwestia akumulatorów jest bardzo ważna, dlatego warto wiedzieć na przyszłość, co wpływa na ich żywotność, np. zły stan techniczny silnika lub zaniedbana obudowa akumulatora 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×