Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
bragross663a

Dieta wegan

Recommended Posts

Z trzy cateringi już takowe wypróbowałam i pozostałam na dzień obecny z jedzeniem od Fitcat, gdzie dieta Wege spełnia dokładnie to co oczekiwałam. Różnorodne posiłki smakowo jak i wizualnie, dodatkowo możliwość konsultacji z dietetykiem. Całość w atrakcyjnej cenie w porównaniu do wcześniejszych ofert od innych dostawców.

Dzisiaj wiele osób przechodzi na taki sposób żywienia i czują się z tym bardzo dobrze. Moim zdaniem to indywidualna kwestia. Jeśli akurat dieta wegetariańska dla Was wydaje się abrdzo atrakcyjna, to po prostu spróbujcie jej i sprawdźcie, jak będziecie się czuli. Być może i u Was okaże się to najlepszym wyborem.  

Świetną  dietę wegańska oferuje firma firma Dietering - https://www.dietering.com/.  Naprawdę smaczne dania, dobrze zbilansowane - idealne dla osób na takiej diecie, które nie maja czasu lub pomysłów na codzienne gotowanie. Firma dostarcza swoje dania praktycznie na terenie całej Polski, jest bardzo znana, wiele osób znanych z pierwszych stron gazet, korzysta z ich oferty.