Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
memo

Dietetyk?

Recommended Posts

Jakie macie doświadczenia jeśli chodzi o konsultacje z dietetykiem? Ja jeszcze nigdy nie byłam, a mój własny ślub za pół roku więc pasowałoby konkretnie się za siebie zabrać. Zastanawiam się nad tym aby zapisać się do Michał Wrzosek  - znacie? Podobno świetny człowiek, który ma ogromne doświadczenie i wiedzę na temat zdrowego żywienia orz treningów. Co polecacie ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli natomiast szukalibyście jakiegoś dobrego, sprawdzonego dietetyka z Bielska Białej, to polecam udać się do Centrum Medycznego Danea na ulicy Jaworzańskiej 40. Przyjmuje tam naprawdę świetny specjalista, który ułoży Wam odpowiednią dla Was dietę. Na wizytę nie będziecie musieli długo czekać, a umówić możecie się na nią telefonicznie ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawa co dietetycy myślą o produkcie jakim jest Redin. Korzystaliście z niego https://redin.com.pl/poradnik/dlaczego-nie-moge-schudnac-2/? Spalacze tłuszczu to mieszanki składników, aktywnie wspierających walkę z tkanką tłuszczową. Ich rolą jest przyspieszanie tempa przemiany materii, stymulowanie termogenezy i/lub lipolizy i zabezpieczenie przed dalszym magazynowaniem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się także nad środkami ze sklepu buduj mase, korzystaliście? Odżywki typu „carbo” to preparaty oparte na węglowodanach, często wzbogacone witaminami i minerałami. Pomagają one odzyskać siły i energię. Sprawdzają się, gdy po intensywnej aktywności fizycznej chcemy szybko i skutecznie odzyskać siłę i werwę. Odżywkę „carbo” należy stosować w czasie okołotreningowym celem uzupełnienia lub zwiększenia energii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko zalezy od samego dietetyka. Są naprawdę baaaardzo różni. Sama wielokrotnie trafiałam do kiepskich, których pomoc kończyła się fiaskiem. A u mnie jest co zrzucać. Dlatego teraz uderzyłam do sprawdzonego źródła do bariatry w szpitalu medicover. Co lekarz to lekarz. Pomoc pacjentowi jest uzależniona od jego indywidualnych problemów. Tutaj więcej o tym pisza https://odchudzanie.medicover.pl/bariatria-czym-jest-zabiegi-i-poradnie/ dlatego w jednym przypadku bariatra zaleci dietę, a w drugim już np. balon żołądkowy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uważam, że warto korzystać z pomocy dietetyków - szczególnie, gdy zauważymy, że mamy problem z utrzymaniem prawidłowej wagi. Możemy poszukać go na własną rękę, bądź skorzystać z różnych, specjalistycznych wyszukiwarek. Jedną z nich można znaleźć tutaj: https://polmed.pl/ :-). Jestem pewny, ze za jej pomocą znajdziesz dietetyka, który będzie potrafił Ci pomóc.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×