Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
FNZR

BEZPŁATNE SZKOLENIA

Recommended Posts

Fundacja Na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju serdecznie zaprasza przedstawicieli

Ośrodków Doradztwa Rolniczego, doradców rolnośrodowiskowych,

przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, nauczycieli, uczniów i studentów

oraz inne osoby zawodowo związane z rozwojem obszarów wiejskich na

 

BEZPŁATNE SZKOLENIA REGIONALNE

z zakresu produkcji i wykorzystania energii ze źródeł odnawialnych

oraz gospodarowania wodą w rolnictwie.

 

Każdy z uczestników otrzyma bezpłatne, przygotowane specjalnie na potrzeby szkoleń broszury

„Nowe wyzwania dla rolnictwa w dobie zmiany klimatu” oraz „Gospodarowanie wodą w rolnictwie w obliczu ekstremalnych zjawisk pogodowych” oraz zaświadczenie o jego ukończeniu.

 

W listopadzie br. szkolenia odbędą się m.in. w Skarżysku – Kamiennej, Bielsku – Białej, Sitnie i Hrubieszowie. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej

www.klimatarolnictwo.pl oraz pod numerem telefonu 22/ 644-67-95.

 

Szkolenia są dofinansowane ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w ramach projektu „Klimat a rolnictwo”

 

Zachęcamy do uczestnictwa!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zależy co cię interesuje i z jakiego zakresu potrzebujesz szkoleń. Jeśli chodzi o szkolenia zawodowe z obsługi maszyn budowlanych, obsługi wózka widłowego czy też spawalnicze, to polecam  Centrum Szkolenia Zawodowego, które prowadzi firma szkoleniowe, znana szczególnie w Polsce północnej - Oświata Lingwista. Firma działa od ponad 20 lat na tym rynku i oferuje wysoki poziom szkolenia, doświadczonych instruktorów, miłą atmosferę, ciekawe prowadzenie zajęć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy darmowe szkolenia mają duży sens, często są przeprowadzane po łebkach, bo pieniądze idą z funduszy unijnych, więc nikt się nie czuje za to za bardzo odpowiedzialny. Lepiej jednak wybierać profesjonalne szkolenia, niezależnie od branży, w której działacie. Jeśli np. pracujecie w szkole jako nauczyciel, to myślę, że bardzo zainteresuje was oferta szkoleń online https://ecrklex.pl/produkty/szkolenia-online - warto ją przejrzeć, są to bardzo wartościowe kursy. Polecam także śledzić samą stronę, jest tam bardzo dużo przydatnych artykułów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Same szkolenia są zdecydowanie bardzo ważne, ale ja jeszcze chcę powiedzieć, że również mnie bardzo interesuje to aby brać udział w jak największej ilości konferencjach. Od siebie chcę wam polecić bardzo dobrą firmę https://www.expoextreme.com.pl/ i sam już dokładnie wiem, że właśnie tworzone przez nich stoiska konferencyjne są bardzo dobrym wyborem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem korzystając z usług specjalistów w danej branzy zawsze uzyskacie najlepsze rezultaty. Dlatego mogę Wam polecić stronę, na której znajdziecie platformę edukacyjno-społecznościową dla pasjonatów fizjoterapii, osteopatii i akupunktury - https://enedu.pl/kursy-stacjonarne/osteopatyczne-podejscie-do-zaburzen-psychosomatycznych-basic/ .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×