Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Pablo1990

Tanie uszczelki do wszystkich silników, filtry i inne części.

Recommended Posts

Witam, a ja polecam Wam inna firmę: http://www.gumopolis.com.pl/ w zeszłym sezonie poszła nam uszczelka w starym traktorze. Okazało się, że takiej uszczelki już nie dostane na rynku. A ta firma, która polecam wykonuje uszczelki gumowe i sylikonowe na indywidualne zamówienie, tak więc uratowali mi życie. Polecam szczerze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie poszukuję sprawdzonej firmy, która oferuje uszczelki krawędziowe z elementem uszczelniającym do zabezpieczenia ostrych i niewykończonych rantów blach, płyt i innych powierzchni. Interesuje mnie funkcjonalność tych uszczelek, zarówno pod względem ochrony przed skaleczeniem, jak i ich walor estetyczny. Natrafiłem na stronę https://www.b2b-tech.pl/produkty/uszczelki-krawedziowe-z-elementem-uszczelniajacym-i-oslony-krawedzi która wydaje się mieć bogatą ofertę w zakresie różnych materiałów uszczelek, takich jak miękka lita guma EPDM, porowata guma EPDM i miękkie PCV.  Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z usług tej firmy i mógłby podzielić się opinią? Z góry dziękuję za Wasze odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podgrzewacz łożysk: Użycie podgrzewacza łożysk może pomóc w rozszerzeniu metalu i ułatwić ich usuwanie. Podgrzewanie łożysk może znacznie zwiększyć skuteczność procesu.

Środki smarujące: Zastosowanie środków smarujących może pomóc w zminimalizowaniu tarcia i ułatwić wyjęcie łożysk. Odpowiedni smar może również pomóc w utrzymaniu narzędzi w dobrym stanie.

Specjalne ściągacze: Inżynierowie i majsterkowicze czasem dostosowują standardowe narzędzia do specyficznych potrzeb. Odpowiednio dostosowany ściągacz może być bardziej efektywny w danym przypadku. https://buythis.pl/sciagacze-2/ Ściągacze takie możesz zamówic na przykład tutaj. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×