Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
jammes

Ogrodzenie do posesji

Recommended Posts

Stare wymaga pilnie wymiany, a w kasie niestety pustawo (wiadomo remont ). Szukam możliwie taniego (ale też w miarę trwałego rozwiązania. Może ktoś ma takie doświadczenia. U mnie problem jest tym większy, że teren spory (ok.30arów). Zależy mi na trwałym rozwiązanu, aby nie trzeba było wymieniać za jakiś czas. No i żeby pies nie uciekł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na wiosnę budowałem nowe ogrodzenie na posesji, a że jest dosyć spora to i koszta były dosyć wysokie. Uratowała mnie pożyczka z https://taktofinanse.pl/Internetowa-pozyczka-gotowkowa-juz-od-18-lat-Sprawdz-kalkulator-online, którą polecił mi znajomy. Ogrodzenie skończyłem jeszcze w kwietniu, więc na ten rok modernizacje gospodarstwa skończone. W przyszłym roku pomyślę, nad czymś innym

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co kładziecie pod ogrodzenie? Moim zdaniem najlepsza byłaby podmurówka betonowa, na przykład taka, jaką oferuje firma http://ogrodzenia-betonowe.mazury.pl/. Działa ona w takich miastach jak Ełk, Suwałki, Giżycko, Gołdap, Olecko, Kętrzyn, Węgorzewo, Augustów czy też Mikołajki, więc jeśli mieszkacie w tych okolicach, to polecam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siatka cięto ciągniona to dobry materiał na ogrodzenie posesji. Jest wytwarzana z jednego kawałka, nie występują w niej żadne spoiny ani łączenia, które zawsze stanowią te słabsze elementy konstrukcji. Wpływa to na jej wiekszą odporność na różne uszkodzenia mechaniczne, więc na pewno ogrodzenie będzie trwałe i wytrzymałe. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie, to bardzo ważne aspekty. Chodzi w końcu o znalezienie takiego ogrodzenia do Waszej posesji, które będzie najlepiej wpisywało się w Wasze gusta. Sam czytałem na ten temat więcej w różnych poradnikach i uważam, że wybór ogrodzeń jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie. W  https://betto.pl/ogrodzenia/ogrodzenia-lupane zaciekawiły mnie formy łupane. Myślicie, że takie rozwiązania faktycznie sprawdzają się w polskich warunkach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×