Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
ciapka

Zimowy ogród

Recommended Posts

To jaki stworzymy ogród jest chyba kwestią naszego gustu. Uważam, że kwiaty powinniśmy dobierać tak byśmy my sami dobrze się w tym ogrodzie czuli. Bardzo chciałabym mieć u siebie ogród zimowy. Podobają mi się gdy sa zrealizowane jak to, w takim ogrodzie ja kwiatami i zielenią mogłabym cieszyć się przez cały rok. Zaprojektowanie i urządzenie go też nie jest łatwe, ale za to jak duża radość pojawia się po realizacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimowy ogród cały czas mam w planach u siebie, ale nie wiem kiedy się  za niego zabiorę, teraz na razie skupiam się na urządzeniu tarasu, zamówiłem czarny parasol na https://parasol-ogrodowy.pl/czarny-parasol-ogrodowy  i do niego szukam teraz dodatków oraz mebli. Może mi coś polecicie? Bo nie wiem sam co dobrać, żeby fajnie wszystko pasowało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimowe ogrody to naprawde poezja. To trzeba im oddać, że sa niesamowicie magiczne... uwielbiam zwłaszcza jak ma sie odpowiednio zabudowana altane, gdzie mozna odpalic elektryczny kominek i siedziec i podziwiac zimę. Z mebli to kilka lat temu pokusilismy sie z mezem o zrobienie pod wymiar mebli paletowych. Palety sciągalismy specjalnie lepszej jakosci od nich https://pakobud.com.pl/opakowania-transportowe/palety/nietypowe/ stolarz całośc poskladała i pomalował na lawendowo jak chcialam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz robię swój ogród na nową, zmieniam aranżację, przesadzam krzewy i kwiaty. Jak na razie wybrałem tylko pergolę którą zamontuję, taką https://tarasola.pl/pergola-ogrodowa i do niej chcę dobrać meble oraz dodatki które będą pasowały. Macie jakieś fajne propozycje dla mnie? Co jest teraz modne? Jaka aranżacja będzie najlepsza?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×