Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
biks

Wydajna niszczarka do dokumentów

Recommended Posts

Szukam jakiejś wydajnej niszczarki do dokumentów, która będzie w stanie skutecznie i nieodwracalnie zutylizować dokumenty z informacjami poufnymi. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ile mniej więcej możęsz przeznaczyć na niszczarkę? Określi może jakie masz fundusze i wtedy będzie łatwiej doradzić CI coś konkretnego. Sam polecam zajrzeć sobie do segato:

https://segato.pl/niszczarki-i-akcesoria

Mają tam profesjonalne niszczarki biurowe ( jesli zależy CI na czymś konkretnym to licz się z wiekszym wydatkiem bo za 300 zł nie kupisz niczego co wytrzyma częste użycie). Jesli nie robiłeś tam jeszcze zakupow to polecam zapisać się do newslettera bo dostajesz 3 % zniżki. Niby nie jest to dużo ale przy wiekszych zakupach daje to juz konkretną zniżkę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A taka na 12 litrów wystarczy?

Jeżeli tak, to sprawdź sobie tutaj: http://forumrolnicze.pl/topic/563-wydajna-niszczarka-do-dokument%C3%B3w/

Największą jaką znalazłem, to taka na 100 litrów: http://www.ajprodukty.pl/akcesoria-biurowe/akcesoria-biurowe/niszczarka-do-papieru-100l/18586345-1887997.wf

 

Przy tym drobno sieka, nie ma więc możliwości, że ktoś odtworzy to co zostało zniszczone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na tej stronie https://alibiuro.pl/pl/c/Tablica-kredowa/341 można kupić bardzo dużo dobrych jakościowo produktów biurowych. Firma znana jest z oferowania szerokiej gamy akcesoriów biurowych. Pozytywne opinie o firmie oraz uznanie w branży są gwarancją jakości. Sam proces kupowania przebiega bardzo szybko, a komfortowa dostawa pomoże odebrać zamówione zakupy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

My na szczęście nie potrzebujemy takiej niszczarki, ponieważ korzystamy z elektronicznego obiegu dokumentów w naszej firmie. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow sami możecie sobie poczytać, na czym taki obieg polega i jakie płyną z niego korzyści. Moim zdaniem coś takiego przyda się zarówno w dużej, jak i w małej firmie, wiec polecam każdemu przedsiębiorcy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niszczarki wypożyczałem, kilka modeli w https://www.inprosystem.pl/wynajem-niszczarek, bo zapewniali długoterminowy serwis. Zakup mnie nie interesował, chociaż przyznam, że sprzęt bardzo dobry, sporo ciekawych funkcji, do organizacji dokumentacji się przydaje. Szczerze mówiąc to nie sądziłem, że czyszczenie archiwum tak sprawnie pójdzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×