Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
biks

Jaki odkurzacz do szybkiego sprzątania pokojów w agrotrystyce

Recommended Posts

Te standardowe do 1500W które teraz posiadamy - mają zbyt małą siłę ssącą. Przez to czas sprzątania znacznie się wydłuża. Możecie polecić coś w tym zakresie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo te standardowe to wykorzystuje się na własne potrzeby a nie do profesjonalnego sprzątania gdzie liczy się czas i skuteczność.

Pytanie czy to ma być zwykły odkurzacz z funkcją ssącą czy także piorący.

Sprawdź sobie jeszcze następujące modele: http://www.haerson.pl/odkurzacze-profesjonalne.html

Zapoznaj się ze specyfikacją. Zapewne o takie Ci chodzi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak technologia może wpłynąć na codzienne sprzątanie? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możemy znacznie usprawnić ten proces i uczynić go mniej uciążliwym. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, warto odwiedzić stronę https://www.extra-plonsk.pl/nowoczesne-sprzatanie-jak-gadzety-ulatwiaja-codzienne-porzadki która przedstawia szereg interesujących informacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tworzenie listy zadań do wykonania jest kolejnym krokiem w kierunku efektywnego sprzątania. Możesz zacząć od dzielenia zadań na codzienne, tygodniowe i miesięczne. Przykładowo, mycie podłóg może być zadaniem tygodniowym, podczas gdy wycieranie kurzu codziennym. Więcej pomysłów i porad można znaleźć pod adresem https://sieradz.com.pl/wiadomosci/sieradz/8721,efektywny-plan-sprzatania-jak-skutecznie-zarzadzac-codziennymi-obowiazkami.html które pomogą zoptymalizować twój plan sprzątania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tutaj https://naszsrem.pl/2024/01/5-wskazowek-jak-zaplanowac-rutyne-sprzatania-domu/ znajdziesz wiele porad na temat sprzątania. Dodanie codziennych zadań sprzątających do swojej rutyny pomoże Ci utrzymać porządek bez konieczności poświęcania dużych bloków czasu na sprzątanie. Przyzwyczaj się do regularnego wykonywania małych czynności sprzątających, dzięki czemu utrzymanie domu w czystości stanie się łatwiejsze. Włącz sprzątanie do swojego codziennego rozkładu dnia, a zobaczysz, jak szybko stanie się to nawykiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×