Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
bric

Prezent dla chłopaka

Recommended Posts

 

Szukam jakiegoś ciekawego prezentu na prezent dla chłopaka. Możecie polecić coś w tym zakresie? Jakieś sugestie, propozycje?

Moim zdaniem ciekawą propozycją jest np. voucher na przejazd bolidem F1 po torze wyścigowym. Mało kto miał okazję przeżyć coś takiego, a wielu mężczyzn o tym marzy od wczesnych lat. Fajnie, że obecnie za stosunkowo niewielką kwotę można dostąpić takiego zaszczytu. Z tego co mówił mi mój chłopak, to koszt zakupu takiego bolidu jest niebotyczny :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dostałem ostatnio pokrowiec na telefon w prezencie. Nawet powiedziałem mojej pani,że znajdzie go w https://ubierzfona.pl/collections/iphone-6-6s-etui-pokrowce-futeraly . I jestem bardzo zadowolony. Pokrowiec jest pancerny. Nie muszę się już martwić, że zniszczę telefon jak poprzedni. Jest odporny na upadki, oleje i rozpuszczalniki. A do tego fajnie wygląda. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślę, że dobrym prezentem byłby jakiś wspólny wyjazd. Np. na weekend w góry lub na city break za granicę. Na stronach tanich linii możesz znaleźć bilety nawet za 20-30zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×