Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
bric

Tani rachunek bankowy

Recommended Posts

Konto w banku muszą posiadać obecnie niemal wszyscy. Możecie polecić jakiś tani w użytkowaniu rachunek bankowy? Tani, w sensie z darmowymi przelewami i wypłatą z bankomatów. Fajnie, gdyby posiadał też oddziały, bo jednak od czasu do czasu korzysta się z nich.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś miałem konto w banku spółdzielczym. Dobre to było, bo taki bank znajduje się w mojej miejscowości. Problem zaczyna się wtedy, gdy zachodzi konieczność płacenia kartą czy wypłat z bankomatów. Niestety można to robić jedynie w ich bankomacie. Tak jak by nie były podłączone do systemu. Poza tym jest okey.

Dlatego uważam, że warto założyć dodatkowy, najlepiej darmowy rachunek w normalnym banku. A jest tego trochę. Tutaj  http://konto-w-banku.pl/ trochę więcej info na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spróbuj w nest banku, to aktualnie bardzo ciekawa oferta. -_-


Obecnie większość banków na rynku ma placówki. Choć są też nadal typowo internetowe. Jednak w sytuacji awaryjnej oczywiście oddziały mogą być bardzo pomocne. Pozwalając na odblokowanie dostępu do konta albo zmianę numeru telefonu przypisanego do klienta. To prawda że rachunki bankowe w obecnych czasach mają już chyba wszyscy dorośli Polacy. Dla pracujących jest to wręcz obowiązek i wygoda. Gdyż wpływa na niego wynagrodzenie. Szukając darmowego konta natrafiłem na ofertę Nest Banku https://finansenaplus.pl/nest-bank-konto-opinie-oplaty i muszę przyznać że był to strzał w dziesiątkę. Nest Konto okazało się dla mnie darmowe w użytkowaniu oraz wyróżnia się brakiem dodatkowych warunków do spełnienia przez klienta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×