Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
vas

Serwis AGD/RTV Gdańsk - który?

Recommended Posts

Zapytam, bo może ktoś już przerabiał ten temat. Możecie polecić jakieś serwisy AGD/RTV w Gdańsku. Mam do naprawy kilka urządzeń. Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym zakresie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy zepsuł się Wam kiedyś w domu ekspres do kawy? I co wtedy zrobiliście? Nam udało się znaleźć taką bardzo dobrą firmę https://klinikaekspresow.pl/naprawa-ekspresow-rzeszow, działającą między innymi na terenie Rzeszowa, która z naprawą naszego ekspresu poradziła sobie naprawdę błyskawicznie, a my byliśmy bardzo zadowoleni. Dlatego też jeśli jesteście z tych okolic, to polecamy w razie czego ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie najlepszym rozwiązaniem będzie poszukanie fachowców na portalu zleca.pl https://zleca.pl uwzględniając konkretny obszar. Wystawione tam oferty na określone usługi są sprawdzone i zweryfikowane, więc mamy pewność, że trafimy na dobrego specjalistę. W taki sposób chyba najszybciej znajdziemy kogoś, kto podejmie się naprawy zepsutego sprzętu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja natomiast polecam wam ten portal z poradami dotyczącymi sprzętu RTV i AGD i nie tylko https://partner-agdrtv.pl/ . Może się okazać tak, że nie musicie nigdzie zawozić swojego sprzętu, tylko będziecie mogli naprawić go sami, za pomocą porad zasięgniteych z rożnych artykułów na portalu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×