Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Farmer

Biogazownie

Recommended Posts

Cześć,

 

Jestem ciekaw, co sądzicie na temat biogazowni. Z pewnością w Waszej okolicy powstała lub powstaje inwestycja tego typu. Ostatnio sporo się o tym pisze i dużo firm dostaje dofinansowania na takie inwestycje. Myślicie, że te firmy zarobią na swoich inwestycjach?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie uważam, że takie firmy zarobią na siebie. Ostatnio nawet czytałem na ten temat na stronie odnawialnecieplo.pl .

Zgodnie z ich artykułem coraz więcej firm stara się o dofinansowanie. W mojej okolicy nie ma jeszcze takiej instytucji. Ale myślę, że za kilka lat na pewno ktoś wpadnie na taki pomysł.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Będąć na targach, słyszałem same zalety biogazowni, ale u mnie w pobliżu też nie ma żadnego podobnego projektu, być może z czasem to się zmieni.Myślę, że w skutek dotacji, dofinansować póki co opłaca się tworzyć i wchodzić w takie inwestycje. Chciałbym zobaczyć zestawienie miesięczne z czystego zysku (bez dofinansowań) takiej biogazowni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nad takimi sprawami ja jeszcze za bardzo się nie zastanawiałem, ale za to chcę powiedzieć, że jak dla mnie właśnie posiadanie tej właściwej pompy ciepła jest czymś bardzo ważnym. Dziś już wiem, że zawsze warto jest skorzystać z urządzeń od https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/ranges/aquarea/ i właśnie dlatego ja również na nie się zdecydowałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×