Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
vas

Męski problem

Recommended Posts

Jestem w wieku pomiędzy 40 a 50 lat. Od jakiegoś czasu zauważam u siebie pogłębiające się problemy z erekcją. W sensie jest ona dużo słabsza niż kiedyś. Taki typowo męski problem - do lekarza raczej nie chciałbym z tym iść. Jakoś sobie tego nie wyobrażam. Tej krępacji. Pytam, anonimowo - czy ktoś jeszcze tutaj ma takie problemy? Jak sobie z nimi radzić?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym wieku bardzo często pojawiają się pierwsze problemy z erekcją. Polecam nie faszerować się od razu tabletkami takmi jak viagra czy sildenafil. Mają swoje skutki niepożadane i uzależniają. Sam również miałem tego typu problemy i pomogły mi ziołowe tabletki. Doradził mi je zresztą ginekolog. Są to tabletki Man tabs. Poczytaj sobie o nich. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

O viagrze czy o sildenafilu to mu nawet nie pisz. Jest to na receptę, ma skutki uboczne i jest to polecane już jak wszystko inne zawiedzie. Problemy z erekcją są obecnie dośc częste. Głównie z powodu kiepskiego stylu życia. Człowiek je masę fast foodów. Jedzenie to obecnie chemia, ciężko jest znaleźć coś co jest naprawdę zdrowe. Również sugeruę spróbowanie man tabs:  - http://intymnosc.pl/tabs-prawdziwa-sila-erekcji-kapsulkach-p-1640.html - poczytaj sobie. Może nie jest to takie tanie ale przynajmniej ma jakieś tam działanie a nie jakieś tanie reklamowane badziewia, które działania nie mają żadnego. 

 

 

Coś tam o tym czytałem. Możesz mi jeszcze napisać czy jest dostępny w standardowych aptekach? Czy jest rzeczywiście skuteczny? Daje jakieś niepożądane efekty uboczne? Jak to z tym dokładnie jest?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o mnie, to staram się dbać o moje zdrowie i ciało. Regularnie spędzam czas na siłowni oraz staram się zdrowo odżywiać, a Wam polecam sprawdzić mój ulubiony portal o zdrowiu , gdzie znajdziecie dziesiątki różnych artykułów o zdrowiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

W życiu przytrafiają się różnego rodzaju choroby. Brak możliwości samodzielnego oddawania moczu jest z pewnością dużym utrudnieniem. W takiej sytuacji warto zdecydować się na skorzystanie z cewki. Polecam Wam cewniki urologiczne , jest to strona na której znajdziecie wysokiej jakości cewki. Według mnie warto kupować na sprawdzonych stronach. Całość oferty znajdziecie na stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serio, dbajcie o zdrowie. Profilaktyka i te sprawy. Ja mam od niedawna problem z nietrzymaniem moczu. Znajomy stwierdził, że w tym wieku to normalne, ale ja przecież nie mam jeszcze nawet 40lat!! :(( Myślicie, że warto się gdzieś z tym zgłosić? Znalazłem artykuł o takim badaniu https://www.dbajonerki.pl/o-nerkach/posiew-moczu-jak-pobrac-mocz-i-ile-sie-czeka-n-wynik-badania, robił ktoś coś podobnego w kierunku diagnostyki? Chciałbym się zbadać, ale to jednak trochę wstydliwa sprawa. Może macie jakieś inne propozycje niż posiew moczu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×