Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
bric

Autem do ślubu

Recommended Posts

W połowie sierpnia mamy ślub na Wilanowie. Większość rzeczy jest już dopiętych na ostatni guzik. Pozostały te ostatnie jak właśnie wybór samochodu. Chciałem się zapytać - jak to u was wyglądało. Jakimi autami jechaliście do ślubu?
Sprawdzałem na mapie to do przejechania mamy około 16 km. Z kościoła na przyjęcie weselne i przez centrum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jechałam Audi Q7. Wygodnie i w ogóle wszystko super, ale znajomi wypożyczyli sobie jakiś zabytkowy dwuosobowy pojazd, który rozkraczył się w drodze z kościoła i musieli się przesiadać do innego auta. Więcej lepiej pewnie postawić na coś sprawdzonego ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomy brał ślub w ubiegłym roku i byli wiezieni rikszą rowerową :) Fakt, że dystans nie był długi, bo około 1,5km.

Pomysłów jest wiele... a samochód to dowolny. Widziałem już wiele na ślubach znajomych. Na 99% były to osobówki. Pełen przekrój od wypasionych limuzyn po klasyki jak Duży Fiat, Polonez czy VW garbus czy jakieś przedstawiciele amerykańskiej myśli motoryzacyjnej jak Cadillac Fleetwood z 55 roku http://www.auta-slubne.waw.pl/samochody.htm#fleet

Albo jeszcze lepiej Buik Riviera GS z 72 roku: http://www.auta-slubne.waw.pl/samochody.htm#riviera

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie auto do ślubu musi być też odpowiednio udekorowane ;) Dlatego też polecam zajrzeć do sklepu internetowego Happenings.pl, w którym znajdziecie nie tylko ozdoby na samochód, ale również dekoracje ślubne domu i wiele innych ;) Ceny nie są wygórowane, a zamówienie można sobie wygodnie złożyć on-line ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×