Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
wadir

Firmowa reklama

Recommended Posts

Jak zazwyczaj się reklamujecie? Mam sporą konkurencję w branży wizażu w Londynie i chcę trafić do jak największej rzeczy ludzi. Chcę zamówić sobie w http://www.uslugireklamowe.pl/Pieczatki  rózne gadżety reklamowe, właśnie pieczątki, upominki, koszulki i jakieś inne drobne rzeczy, które od czasu do czasu promocyjnie będziemy rozdawać klientom i przechodniom. Co myślicie? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trafić do przechodniów, a trafić do potencjalnych klientów to dwa różne cele. Ja jestem, a raczej byłem, mechanikiem hydrauliki przemysłowej i reklamowałem się jakością wykonania pracy. Teraz inne czasy i inna reklama. Jeżeli mi wręczysz takie gadżety to strata pieniędzy, ale gdyby jakiś grabarz wręczył mi swoją reklamę to nie powiedziałbym, że to strata pieniędzy. Przykład "czarny", ale chyba wiadomo o co chodzi. Pozdrawiam Forumowiczów!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Również się zgadzam, że gadżety reklamowe są ważną sprawą. Ostatnio sam zamówiłem kilkanaście sztuk do swojego przedsiębiorstwa, aby móc rozdawać je przy każdej nadarzającej się okazji. Do tego zawsze można zakupić jakieś firmowe teczki, smycze bądź tanie długopisy. Wiele fajnych produktów możecie znaleźć u tego dystrybutora https://www.adpen.com.pl/, bardzo często zamawiam u niego tego typu gadżety i jestem z nich zadowolony.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nic nie jest tak skuteczne jak reklama w sieci. Jeśli chodzi o wizaż to może fajnie by było stworzyć fanpage na, którym będziesz dodawać zdjęcia makijaży itp., których wykonujesz. Taki fanpage jeszcze dobrze byłoby wypromować, żeby trafił do jak największej liczby osób. Możesz  poczytać o tym tutaj https://www.cleveragency.pl/blog/2018/12/03/jak-promowac-fanpage-za-darmo/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marketing internetowy to teraz sposób reklamy, który będzie najbardziej korzystny dla wielu firm, nawet tych najmniejszych. Jeśli jesteście ciekawi, co i jak, to polecam Wam wejść na stronę http://k2hosting.pl/rtb-czy-sprawdza-sie-w-przypadku-malych-przedsiebiorstw/ aby poznać nowość - reklamę RTB. Jej główną korzyścią jest to, że wybieracie sobie, do jakiej grupy odbiorców chcecie trafić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli nie wiecie jak dobrze zareklamować swoją firmę to ja polecam serdecznie zajrzeć na stronę  http://adnext.pl/baza-wiedzy/marketing-automation/ tutaj możecie poczytać o metodach jakie należy stosować by skutecznie reklamować firmę. Reklama firmy jest bardzo ważna. Koniecznie zajrzyjcie na stronę i zapoznajcie się tez z oferta firmy marketingowej. Polecam serdecznie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strategię reklamową trzeba dostosować do grupy docelowej, czyli potencjalnego klienta. Obecnie szukając produktów czy usług w pierwszej kolejności sięgamy do internetu, dlatego większość przedsiębiorców korzysta z usług agencji interaktywnej, aby znaleźć się na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google oraz zaznaczyć swoją obecność na rynku.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobrym sposobem na rozreklamowanie swojej firmy jest współpraca z agencją reklamową. Osobiście sama korzystałam z agencji https://www.berkano.pl/  która zajmuje się między innymi organizowaniem stoisk na różnego rodzaju targi. Świetna opcja, ponieważ zajmują się praktycznie wszystkim, zapewniają kompleksową obsługę jeżeli chodzi o udział w targach, przystosowują interesujące rozwiązania do każdych potrzeb. Tak mi fajnie zorganizowali targi,  że nie dość, że przywiozłam kontakty biznesowe, to zrobiłam taką reklamę, że nie tylko zastoisko mi się zwróciło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o reklamę firmową to ja już od pewnego czasu stawiam na internet i moc wyszukiwarki. zlecam firmie szczegółowo dopasowane pod branżę pozycjonowanie Zabrze   i już widać pierwsze efekty. Widzę wiekszy ruch na sklepie internetowym , gdzie pozycjonujemy frazy na popularne i mniej popularne produkty. To one generują właśnie największy ruch i ściągają klientów. Sprawdź sobie koniecznie na pozycjonowanie stron Zielona Góra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pracuję w sporej firmie, zajmującej się branżą spożywczą. Od lat korzystamy z reklamy w formie reklamowych gadżetów. Myślę, że to naprawdę skuteczna forma reklamy. Nasze logo widnieje na gadżetach samochodowych, brelokach, kubkach itp. Klienci są zawsze zadowoleni z tego typu upominków, a my w prosty sposób możemy reklamować firmę.

 

_________________________

gadżety do auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

W dzisiejszych czasach najważniejsza i najbardziej skuteczna jest oczywiście reklama w internecie. A do tego potrzebna jest własna strona internetowa. W Krakowie jest na przykład taka firma https://www.eniteo.pl/strony-internetowe-krakow-projektowanie-tworzenie-strony-www, która takie strony projektuje. Ich projekty są ciekawe i oryginalne, przynajmniej moim zdaniem ;) Jeśli sami nie potraficie stworzyć własnej strony, to może warto byłoby nawiązać z nimi współpracę?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×