Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
bogdan12576

prosze o opinie wspomagania kierownicy w mf255

Recommended Posts

Witam wszystkich urzytkowników ciagnika mf 255 na wspomaganiu poniewaz chce zalożyc wspomaganie do tego modelu i bardzo jetsem ciekawy jak to wspomaganie działa oczywiście chodzi o wspomaganie na dwoch siłownikach i czy sie lekko kreci kierowniaca na wolnych obrotach, przy podniesionym belu.I czy ten drążek poprzeczny koło chłodnicy niewadzi o wentylator.Codzi mi o kierownice dlaczego jest tak wysoko przy orbitrolu,czy mozna by bylo ja skrucic do pozycji normalnej.jeszcze wazna sprawa jest jakiej produkcji sa te czesci np. pompa ,orbitrol (w kąplecie za 3 tyś ).prosze o szybka  odpowiedz .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie mam wspomagania przy MF-255, ale interesowałem się tym i oglądałem ciągnik z założonym wspomaganiem. Koszt jest spory, ale prowadzenie dobre i lekkie. Trochę cierpliwości wymaga regulacja. Ja zrezygnowałem gdyż uznałem że jak dla mnie bez tura to wydatek zbyt duży w stosunku do korzyści. Co do kierownicy to ja mam jeszcze ten z umiejscowioną nisko i nie wiem dlaczego została podniesiona. Możesz obniżyć, ale skorzystaj z dobrego zakładu. Ten co oglądałem miał części jakieś "no name", ale obciążenia nie są duże więc nic nie powinno się dziać. Pozdrawiam Forumowiczów!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×