Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Oferujemy transport ciągników i maszyn rolniczych, usługi transportowe dużą laweta, przewóz koparek, busów, pomoc drogowa, transport dużych samochodów, wózki widłowe, maszyny budowlane autoholowanie itp. MOŻEMY PRZEWIEŚĆ DWA CIĄGNIKI NA RAZ ! Najazdy ok 8 metrów. SKUPUJEMY CIĄGNIKI ROLNICZE !
TEL: 693-008-875
Autolaweta o najazdach ok 8 metrów i dużym udzwigu. Działamy na terenie Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Malbork, Tczew, Grudziądz, Pasłęk, Dzierzgoń, Lidzbark warmiński, Orneta, Dobre miasto, Starogard Gdański, Gdańsk, Sztum oraz na terenie całych województw - warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. Możliwy transport nawet na koniec Polski. Cene przewozu ustalamy telefonicznie, w zależności od długości trasy.
Pomoc drogowa 24/7
Chcesz sprzedać samochód lub ciągnik tego samego dnia ?
Oferujemy Skup ciągników i maszyn rolniczych, samochodów osobowych, motocykli i skup Quadów. Gotówka od ręki.
TEL: 693-008-875
Zapraszamy do kontaktu.

post-851-0-36804300-1448129435_thumb.jpg

Niestety, nikogo z tej okolicy nie jestem w stanie polecić. Zdarzało mi się jednakże kilkukrotnie korzystać z oferty firmy http://www.goldencars.pl i za każdym razem byłem zadowolony. To, co ją wyróżniało to bez wątpienia fakt, że zjawia się na miejscu 15 minut po zgłoszeniu, a to naprawdę dobry wynik. Jest również stosunkowo tania...

Ja natomiast miałem  okazję już kilka razy korzystać z oferty tej firmy. Bardzo profesjonalna i godna polecenia firma oferująca pomoc drogową. Niestety moje auto już nie raz mnie zawiodło ale wiedziałam chociaż do kogo zadzwonić.  

Ludzie będę pewnie w Rzeszowie potrzebował auto na lawetę wsadzić, ma ktoś sprawdzą firmę co pomoże ? Dostawczak mi padł i nie mogę dodatkowo go z biegu wyrzucić i nie mam jak samodzielnie odholować, będę wdzięczny za pomoc.

Jestem przedsiębiorcą, który prowadzi działalność w zakresie transportu busami i muszę zakupić zabudowę do busa. Internetowe poszukiwania zaprowadziły mnie ostatnio na stronę  https://bus-center.com.pl/kontakt/ To są zabudowy busów Kielce, czy myślicie, że warto skorzystać z oferty tego producenta? Jest ofert pod zabudowy dużo i nie mogę się zdecydować.