Jump to content
Forum rolnicze

Recommended Posts

Oferujemy transport ciągników i maszyn rolniczych, usługi transportowe dużą laweta, przewóz koparek, busów, pomoc drogowa, transport dużych samochodów, wózki widłowe, maszyny budowlane autoholowanie itp. MOŻEMY PRZEWIEŚĆ DWA CIĄGNIKI NA RAZ ! Najazdy ok 8 metrów. SKUPUJEMY CIĄGNIKI ROLNICZE !
TEL: 693-008-875
Autolaweta o najazdach ok 8 metrów i dużym udzwigu. Działamy na terenie Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Malbork, Tczew, Grudziądz, Pasłęk, Dzierzgoń, Lidzbark warmiński, Orneta, Dobre miasto, Starogard Gdański, Gdańsk, Sztum oraz na terenie całych województw - warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. Możliwy transport nawet na koniec Polski. Cene przewozu ustalamy telefonicznie, w zależności od długości trasy.
Pomoc drogowa 24/7
Chcesz sprzedać samochód lub ciągnik tego samego dnia ?
Oferujemy Skup ciągników i maszyn rolniczych, samochodów osobowych, motocykli i skup Quadów. Gotówka od ręki.
TEL: 693-008-875
Zapraszamy do kontaktu.

post-851-0-36804300-1448129435_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, nikogo z tej okolicy nie jestem w stanie polecić. Zdarzało mi się jednakże kilkukrotnie korzystać z oferty firmy http://www.goldencars.pl i za każdym razem byłem zadowolony. To, co ją wyróżniało to bez wątpienia fakt, że zjawia się na miejscu 15 minut po zgłoszeniu, a to naprawdę dobry wynik. Jest również stosunkowo tania...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja natomiast miałem  okazję już kilka razy korzystać z oferty tej firmy. Bardzo profesjonalna i godna polecenia firma oferująca pomoc drogową. Niestety moje auto już nie raz mnie zawiodło ale wiedziałam chociaż do kogo zadzwonić.  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludzie będę pewnie w Rzeszowie potrzebował auto na lawetę wsadzić, ma ktoś sprawdzą firmę co pomoże ? Dostawczak mi padł i nie mogę dodatkowo go z biegu wyrzucić i nie mam jak samodzielnie odholować, będę wdzięczny za pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem przedsiębiorcą, który prowadzi działalność w zakresie transportu busami i muszę zakupić zabudowę do busa. Internetowe poszukiwania zaprowadziły mnie ostatnio na stronę  https://bus-center.com.pl/kontakt/ To są zabudowy busów Kielce, czy myślicie, że warto skorzystać z oferty tego producenta? Jest ofert pod zabudowy dużo i nie mogę się zdecydować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×