Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
wolny111

Przewóz ciągników maszyn rolniczych laweta usługi

Recommended Posts

Oferujemy transport ciągników i maszyn rolniczych, koparek, busów, aut dostawczych, pomoc drogowa, transport dużych samochodów, wózki widłowe, maszyny budowlane autoholowanie laweta itp. MOŻEMY PRZEWIEŚĆ DWA CIĄGNIKI NA RAZ ! Najazdy ok 8 metrów. SKUPUJEMY CIĄGNIKI ROLNICZE !
TEL: 693-008-875
Autolaweta o najazdach ok 8 metrów i dużym udzwigu. Działamy na terenie Elbląg, Ostróda, Olsztyn, Malbork, Tczew, Grudziądz, Pasłęk, Dzierzgoń, Lidzbark warmiński, Orneta, Dobre miasto, Starogard Gdański, Gdańsk, Sztum oraz na terenie całych województw - warmińsko-mazurskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie. Możliwy transport nawet na koniec Polski. Cene przewozu ustalamy telefonicznie, w zależności od długości trasy. 
Pomoc drogowa 24/7
Chcesz sprzedać samochód lub ciągnik tego samego dnia ?
Oferujemy Skup ciągników i maszyn rolniczych, samochodów osobowych, motocykli i skup Quadów. Gotówka od ręki.
TEL: 693-008-875
Zapraszamy do kontaktu.

post-851-0-93450700-1447952026_thumb.jpg

post-851-0-91061000-1447952038_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam do was inne pytanie. Bo przewozicie drogie, duże towary - sprzęt. Zdarzały wam się jakieś trudne sytuacje, gdzie towar nawet nie z waszej winy ale jednak uległ uszkodzeniu? Czy przydaje się w takiej firmie transportowej ubezpieczenie OCP ? Czytam o tym właśnie na https://www.licencjetransportowe.com/ubezpieczenie-ocp.html - sam jestem na etapie zakładania dzialalności przewozowej tylko innych towarów ale chyba taki rodzaj ubezpieczenia warto posiadać prawda? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrze, że znalazłam wątek o transporcie i innych firmach spedycyjnych. Zastanawiam się czy warto i  jak zabezpieczyć zbiornik paliwa przed kradzieżą https://isp4trucks.com/products/zabezpieczenie-wlewu-paliwa/. Kierowcy samochodów osobowych powinni zainwestować w sitko antykradzieżowe. Jest to rura z perforowanymi ścianami oraz dnem. Kształt dna oraz wielkość otworów dobrano tak, aby nie utrudniały tankowania oraz maksymalnie chroniły przed kradzieżą. Cena podobna jak zabudowa baku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Część kierowców, którym na drodze przytrafiła się sytuacja awaryjna próbują rozwiązać ją we własnym zakresie – np. kontaktując się ze znajomym, który mógłby wziąć samochód na hol. Pomijając fakt, że ze względu na porę dnia lub odległość takie rozwiązanie nie zawsze będzie możliwe, to niekiedy jest to również nielegalne.

 

 

__________________________________
laweta Częstochowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×