Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
mariowol11

Agroturystyka

Recommended Posts

Mój znajomy ma, dość dobrze mu to działa. Oddzielny domek dla gości, do wyboru albo klienci gotują sami albo mają zapewnione wszystkie posiłki, do tego ogniska, grille dla chętnych, blisko dwa stawy jeden mniejszy w którym nawet dzieci mogą bezpiecznie się bawić, drugi większy. Blisko rzeka na której można łowić. Do tego podpisane porozumienia ze stadnina konną która znajduje się jakieś 20km od domku. Dla gości do użytku oddzielny samochód i 3 rowery. Blisko lasy które jesienią są pełne grzybów i nie wiem co tam jeszcze powiedzieć, pewnie o czymś zapomniałem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja rodzina prowadzi w małej miejscowości pod Giżyckiem w kierunku Kruklanek / Węgorzewa. Najbliższe jezioro 4 km od działki po ścieżce rowerowej. Dobrą atrakcją jest możliwość wypożyczenia właśnie rowerów, ładna, zadbana przestrzeń z miejscem na gry zespołowe, ognisko lub grilla i świeże warzywa lub owoce do poczęstowania. A jeżeli chodzi o reklamę agroturystyki to polecam mamrzeczy.pl, czym dokładniejszy opis oraz ładne zdjęcia tym większe prawdopodobieństwo znalezienia chętnych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×