Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
glorian

wakacje

Recommended Posts

Jeździcie czy nie macie czasu na takie rozrywki, albo nie macie z kim zostawić swoich czworonogów?

Ja ostatnio znalazłem w necie na ten hotel dla psów- http://www.psypracujace.pl i uważam, że to genialne namiary dla osób, które nie mają z kim zostawić swojego pupila podczas np. wyjazdu za granice. Tutaj macie namiary do Pani Magdy: iskra@psypracujace.pl, 601 71 62 90

polecam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepiej wybrać taką opcję noclegową, gdzie czworonogi będą mile widziane :) Popatrz sobie na łeba noclegi, znajdziesz tam wiele ciekawych opcji w Łebie. Łeba to bardzo fajna miejscowość, moim zdaniem zawsze jest tam co robić :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli ktoś z Was jest rolnikiem na studiach to możecie pojeździć z taką fajną grupą CHILLOUT TEAM. znajdziecie ich na facebooku. Ja z nimi podróżowałam w czasie studiów i wiele przygód z nimi przeżyłam, fajnych. Na pewno mają się dobrze, patrząc na udostępniane zdjęcia i ilość tworzonych wydarzeń. Byłam z nimi w Budapeszczie, Rydze, Tallinnie, Pradze, a nawet na sylwestrze. Ich motto to "łączymy ludzi na lata" co naprawdę się zgadza, bo z poznanymi ludźmi mam kontakt do dziś. Zawsze mam z kim umówić się, kiedy jestem w warszawie czy na śląslu lub gdy potrzebuje noclegu w Łodzi. Również nie ma problemu :) 

 

W tym roku wakacje z narzeczonym będą po polsku - Wrocław Afrykarium, Kopalnia Guido, Orła Perć. Do tego termy w Mszczonowie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie dobra opcja chociaż jest bardzo wiele miejsc, w których również można spędzić wakacje z czworonogiem. Sam jeśli jadę gdzieś na wakacje to zabieram swojego psa.. I wcale nie jest to jakis wielki wydatek....

 

Sugeruję zerknąć sobie na stronę:

 

http://www.turistiko.pl/

 

Jest tutaj sporo informacji o tym gdzie możńa sobie zorganizować wczasy. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja staram się jeździć na wakacje co roku, chociaż nie zawsze mi się to udaje. Cały rok ciężko pracuję, także należą mi się wakacje :) marzy mi się wyjechać na wakacje zimą, być może w tym roku się to uda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×