Jump to content
Forum rolnicze
Sign in to follow this  
Supra Serwis

Dotacje dla rolników!

Recommended Posts

Rolniku! Rozwijaj swoje gospodarstwo z pomocą funduszy z Unii Europejskiej! Nowa perspektywa 2014-2020 oferuje polskim przedsiębiorcom aż 82,5 mld euro. Środki te przeznaczone będą m.in. na dofinansowanie zakupu maszyn, oprogramowania, usług wdrożeniowych, patentów, wartości niematerialnych i prawnych, promocję firmy na rynkach zagranicznych, a także na inwestycje w środki trwałe i wytworzenie prototypów produktów/ usług.

 

Spółka Supra Serwis oferuje swoją pomoc na wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez rozliczenie projektu i zamknięcie całego procesu dofinansowania. Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź jakie Twoje przedsiębiorstwo ma szanse na dofinansowanie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

eżeli chcieliby Państwo zasięgnąć profesjonalnej i kompleksowej porady w zakresie finansowania działalności rolniczej (kredyty dla rolników, dotacje, fundusze), serdecznie zapraszamy do kontaktu z zespołem naszych ekspertów, za pośrednictwem portalu AgroKapital.pl. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Państwa pytania, a także doradzimy w kwestii optymalnych rozwiązań.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×